Як приймати Гліцин дітям. гліцин для новонароджених Як приймати.

«Гліцин» нерідко призначається педіатрами та невропатологами для поліпшення сну дитини, нормалізації обмінних процесів і зняття емоційної напруги. У нічний час ліки надає м'яку седативну дію, а в денний - стимулює роботу мозку. Ефективність лікування залежить від дозування препарату і схеми його застосування.
Інструкція
1
« Гліцин » відноситься до м'яких ноотропним препаратам, які практично не викликають побічних ефектів і в той же час добре допомагають при незначних неврологічних порушеннях. Цей лікарський засіб може призначатися як підліткам, так і новонародженим. Перевагою « Гліцин а» є його здатність проникати в грудне молоко, тому препарат може прийматися матір'ю і при цьому приносити користь дитині, що знаходиться на грудному вигодовуванні.
2
Якщо ви годуєте грудьми, а малюк потребує лікування « Гліцин ом», приймайте по одній таблетці препарату два рази протягом дня, а третю - перед останнім вечірнім годуванням дитини. Зручність даної терапевтичної схеми полягає в тому, що ліки надходить в організм малюка в зручній для нього формі. Немає необхідності подрібнювати таблетку і стежити, щоб малюк не подавився. Однак дана схема лікування не підійде дітям, які знаходяться на штучному вигодовуванні. Крім того, такий спосіб «прийому ліків» виключений, якщо у матері є індивідуальна непереносимість « Гліцин а».
3
Якщо вищеописаний спосіб прийому ліків не підходить вашій дитині, подрібніть половину таблетки « Гліцин а», і акуратно висипте вийшов порошок в рот малюкові. Якщо лікарем не призначено інша схема лікування, дитині до року давайте ліки двічі в день.
4
Дітям у віці 1-7 років « Гліцин » призначається по одній таблетці тричі на день. Якщо у дитини є порушення сну, остання доза ліків повинна бути випита на ніч.
5
Дітям від 7 років давайте по 2 таблетки « Гліцин а» на один прийом. Вживання ліки тричі на день оптимально: ранковий прийом покращує роботу мозку, в результаті чого у дитини підвищується успішність у школі. Денний прийом таблеток дозволяє зняти нервову напругу і накопичену після навчання втому. Вживання ліки на ніч дозволяє зробити сон глибоким.
6
Тривалість лікування « Гліцин ом» визначається лікарем. Зазвичай терапія триває місяць і більше.