Як оформити дитячу спальню.

З появою в будинку дитини з'являється багато радощів і турбот, у тому числі облаштування дитячої кімнати. Можна оформити дитячу спальню ще до народження малюка, але необхідність у цьому з'являється лише пару років тому, коли дитині вже краще спати в окремій кімнаті і потрібно більше простору і ігрова зона.
Інструкція
1
Врахуйте, що в будь-якому випадку, навіть якщо спальня буде виконувати функції ігрової кімнати, колірна гамма повинна бути досить спокійною. Вибирайте м'які кольори і відтінки. Яскравими можна зробити тільки окремі акценти: світильники, декоративні подушки, полички і т.п.
2
Оформіть спальню в космічному стилі. Вам знадобляться шпалери двох кольорів: темно-сині та білі. Обклейте стіни синіми шпалерами. Третина стіни оформите білими шпалерами, щоб ваша дитина могла самостійно малювати там. На стелю прикріпіть наклейки у вигляді небесних тіл, завдяки фосфорному світінню, вночі буде створюватися ефект зоряного неба. Повісьте на стіни різні картинки та ілюстрації на космічну тематику. Прикріпіть над ліжком світильник у вигляді НЛО. Бажано, щоб абажур був виконаний у тому ж стилі, що і сама кімната.
3
Оформіть кімнату в лісовій або морської тематики. Купуйте фотошпалери хорошої якості, але не дуже різнобарвні, із зображенням лісу, звірів, риб або птахів. Звичайні шпалери підберіть світло-бірюзового кольору для морського і світло-зеленого - для лісового стилю. Обклейте одну зі стін фотошпалерами. Ліжко поставте біля протилежної стіни. Постеліть ковролін світлого нейтрального кольору. Біля стіни з фотошпалерами влаштуйте ігрову, а згодом робочу зону.
4
Створіть казковий світ для маленької принцеси. Вам знадобляться ніжно рожеві шпалери, з неяскравими квітами або однотонні. Повісьте над ліжком балдахін. Для його виготовлення придбайте м'яку прозору або напівпрозору тканину світлих відтінків і дріт, добре фіксуючу форму для підтримки периметра. Щоб його підвісити, закріпіть в стелі гак. Підшийте тканину по периметру так, щоб залишалося місце, куди пропустити дріт. Підвісьте балдахін у стелі і опустіть його до ліжка. Покладіть на ліжко декоративні подушки. Зробіть на стінах кілька поличок, колір виберіть трохи темніше шпалер. На полиці покладіть ляльок, м'які іграшки та книги.
5
Для хлопчика зробіть кімнату в стилі мілітарі. Поталу шпалери оливкового кольору. Одну з вільних стін задекоріруйте маскувальною мережею. Поставте двоповерхове ліжко і на другому поверсі помістіть невелику дитячу намет.