Як відкрити заправку картриджів. Як заправити лазерний картридж.

Для відкриття контейнера заправки картриджа лазерного принтера необхідно його розібрати. Кожна модель має свої особливості, але існує також і загальна схема. Перед перезаправке підготуйте поверхню таким чином, щоб залишки порошку не потрапили на інші предмети.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - тонер.
Інструкція
1
Якщо у вас є така можливість, скачайте сервісну інструкцію до вашої моделі принтера, швидше за все, вона буде містити інструкцію по розбиранню. Якщо ви не можете знайти керівництво, тоді уважно огляньте корпус картриджа і знайдіть збоку кріпильні елементи, які необхідно відкрутити в першу чергу.
2
Розбирання найкраще виконувати на застеленій поверхні, щоб не втратити дрібних деталей. Зніміть бічні кришки, що утримують стінки корпусу картриджа, при цьому притримуючи його, щоб не втратити пружини, які можуть вискочити з нього.
3
Від'єднайте пружини і інші кріпильні гвинти, наявні на корпусі у вашому полі зору. Зніміть в порядку отсоедіняемості складові частини картриджа. Зверніть увагу, що не варто їх складати поруч з дрібними деталями, також для них потрібна рівна поверхня.
4
Намагайтеся бути якомога акуратніше, щоб не пошкодити їх. Відкрийте контейнер вашого картриджа, який зазвичай відкручується збоку. Краще всього не докладати для цього особливих зусиль. Якщо кришку у вашій моделі потрібно просто зняти, отстегните її засувки по краях. Також кришка може бути закручується.
5
Очистіть контейнер і складові частини принтера від залишків тонера, після чого засипте його в чистий контейнер. Найкраще при заправці картриджів засипати менший обсяг чорнила, ніж це можливо, приблизно менше на 10-15%. Це пов'язано з тим, що він у будь-якому випадку не витрачається до кінця, а осідає на частинах картриджа і принтера, тим самим створюючи певні проблеми при роздруківці документів.
6
Зберіть картридж в зворотному порядку. Якщо у вас немає досвіду по заправці картриджів , що не виконуйте дану процедуру самостійно. Пам'ятайте, що чорнило, використовувані в принтерах, можуть завдати шкоди вашому здоров'ю.
Корисна порада
Rаждий раз при перезаправке виконуйте чистку принтера.