Як полегшити нудоту.

Мало хто не відчував нудоту - неприємне відчуття «під ложечкою» і в роті, супроводжуване слабкістю і запамороченням. Вона виникає при різних обставинах, але в будь-якому випадку доставляє масу незручностей. Незалежно від причин, що викликали нудоту, потрібно зробити все можливе, щоб полегшити свій стан.
Інструкція
1
Причиною нудоти можуть бути різні інфекції, інтоксикація, шлунково-кишкові захворювання, заколисування в транспорті, токсикоз, похибки в дієті, медикаментозні препарати і т.д. При неодноразово повторюваних приступах нудоти потрібно звернутися до лікаря і пройти обстеження. Якщо неприємний симптом турбує лише час від часу, і причина його виникнення вам відома, можна спробувати впоратися з нездужанням своїми силами.
2
Якщо причиною нудоти є отруєння, зробіть промивання шлунка. Для цього можна скористатися або розчином марганцівки, або суспензією активованого вугілля. У першому випадку в літрі теплої води розчиніть 1 г перманганату калію. Перед вживанням ретельно перемішайте рідину, після чого процідіть її через подвійний шар марлі. Це потрібно для того, щоб жоден кристал марганцівки не потрапив на слизову і не викликав опік. Якщо ви вирішили зробити промивання суспензією активованого вугілля, в тій же кількості теплої рідини розчиніть 5 таблеток. Випийте свежеприготовленную рідина, після чого спровокуйте блювоту, натиснувши пальцями на корінь язика. Незабаром після закінчення процедури ви відчуєте поліпшення.
3
Якщо нудоту спровокувало вживання якого-небудь лікарського препарату, прийміть противорвотное засіб, наприклад, «Церукал» або «Зофран». По можливості припиніть прийом ліків, що викликає побічні ефекти, а якщо це неможливо (наприклад, під час хіміотерапії), скористайтеся народним засобом від нудоти. Порошок імбирного кореня залийте водою (1 г порошку на літр рідини), настоюйте годину, процідіть. Пийте по одній столовій ложки отриманого кошти при перших ознаках нудоти.
4
Якщо вас нудить під час поїздки в транспорті, прийміть препарат від захитування, наприклад, «драміна». В деяких випадках допомагають спеціальні акупунктурні браслети. Намагайтеся не вживати алкогольні напої напередодні поїздки і не перевантажувати шлунок жирної і смаженої їжею.
5
Якщо причина нудоти невідома або перераховані вище засоби не допомагають, зверніться до лікаря для діагностики та призначення адекватного лікування.