Як проростити рис. пророщений рис.

Пророщені зерна - унікальний продукт харчування. Вони широко використовуються в різноманітних оздоровчих дієтах, включаються в раціон людей, що страждають різними захворюваннями, а також з успіхом входять в меню тих, хто веде здоровий спосіб життя. Однією із злакових культур, яку можна проростити в домашніх умовах, є рис.
Вам знадобиться
  • - бурий або дикий рис;
  • - вода;
  • - земля і торф.
Інструкція
1
Секрет оздоровлюючого ефекту паростків рис а, полягає в тому, що в процесі набухання і проростання насіння, весь запас поживних речовин перетворюється в активну живу форму. Такі речовини вже готові до вживання: білки стають амінокислотами, крохмаль перетворюється на цукор, жири перетворюються в жирні кислоти, все це відмінно засвоюється нашим організмом. Разом з паростком ми отримуємо не тільки біологічно активні вітаміни і мікроелементи, а й колосальний запас енергії знову зароджується життя рослини.
2
Найбільшою трудністю в справі пророщування рис а є купівля насіння. Ті зерна, які продаються в магазині, використовувати безглуздо, оскільки вони пройшли процедуру шліфовки і прорости вже не зможуть. Бурий нешліфований рис часто зустрічається у продажу, його насіння здатні до пророщування, однак цей процес може затягнутися на 7 - 10 днів. Кращим вибором для пророщування вважається дикий рис , адже його збирають вручну і не очищають. Однак такий продукт для багатьох є дорогим.
3
Після того як необхідні насіння придбані, можна п рис надходити до їх пророщування. Для початку промийте рис у великій кількості прохолодної води. Ті зерна, які спливли, необхідно видалити, вони є непридатними. Потім рис потрібно замочити. При виборі посуду для замочування врахуйте, що обсяг зерен після проростання збільшитися приблизно вдвічі. Промитий рис помістіть в блюдо і залийте водою, щоб вона трохи прикрила його. Через 8 - 10 годин промийте зерна проточною водою і знову помістіть в блюдо, періодично зволожуючи для проростання. Приблизно через дві доби з'являться маленькі білі паростки. Такі зерна готові до вживання.
4
Для отримання зелених паростків (спраутуса) необхідно помістити промиті насіння в землю змішану з торфом і накрити картонній або марлевою кришкою для підтримки оптимального рівня вологості. Паростки будуть готові через 7 - 10 днів. Не слід пророщувати рис більше 1-2 мл., Оскільки він ставати токсичним і непридатним в їжу. Так само не можна їсти непророслих зерна. Отримані паростки можна зберегти в холодильнику, однак не рекомендується тримати їх там більше двох діб.
Предпосевная підготовка насіння льону полягає у низці заходів, спрямованих на одну мету - це отримання дружних сходів і високого врожаю. Необхідно зробити відбір повновагих насіння, дезінсекцію, теплову обробку й загартовування. Такий спосіб пророщування дозволить домогтися максимальних результатів.
Вам знадобиться
  • - марганцівка;
  • - ємність;
  • - тканина;
  • - комплексні мінеральні добрива;
  • - насіння;
  • - сито;
  • - холодильник.
Інструкція
1
Щоб відібрати повновагі насіння, насипте їх у ємність, залийте холодною водою. Всі порожні насіння спливуть, вам залишиться тільки їх злити.
2
Насіння льону при замочуванні дають велику кількість слизу, яка може сприяти закисанню посадкового матеріалу ще до моменту проростання, тому кілька разів залийте насіння теплою водою, щоразу зливайте воду і промивайте насіння в ситі.
3
Для знезараження використовуйте рожевий розчин марганцівки. Помістіть в нього насіння на 20 хвилин, знову ретельно промийте і витримайте в воді з температурою 60 градусів протягом 10 хвилин.
4
Додатково проведіть обробку в комплексних мінеральних добривах. Розведіть 1 столову ложку на два літри води, помістіть насіння в ємність на 1 годину.
5
Тільки після такої обробки приступайте до безпосереднього пророщування. Робити це найзручніше в спеціальній ємності, яка являє собою конструкцію з гратами, для стікання зайвої кількості рідини. На решітки постеліть тканину, насипте насіння льону тонким шаром, рясно полийте теплою чистою водою. Поставте ємність в тепле місце з температурою 22-24 градуси.
6
Щодня перевіряйте, щоб тканина залишалася вологою. Пророщування виробляєте не більше чотирьох днів.
7
Протягом цього терміну щоночі ставте ємність на нижню полицю холодильника. Таким способом ви справите загартування, що дозволить висівати насіння в грунт значно раніше встановлених термінів. Якщо при звичайному способі висів проводиться при прогріванні грунту до температури 6-8 градусів, то після гарту ви можете починати посів при температурі грунту від +2 градусів.
8
Підготовляти до посіву шляхом пророщування можна льон-довгунець, кучерявець і межеумок. Зашпаровуйте пророщені насіння на глибину 3 см, в той час як сухі насіння можна висівати на глибину 1,5-2 см.