Як оновити "дрова" звуку.

При установці операційної системи виконується автоматична інсталяція драйверів для використовуваного обладнання. На жаль, база систем Windows не включає в себе драйвери для абсолютно всіх існуючих пристроїв.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що звукова карта, використовувана у вашому комп'ютері, працює нестабільно або взагалі не працює, то оновіть драйвери для цього пристрою. Спочатку спробуйте використовувати функції операційної системи. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть звукову плату. Клацніть по її назві правою кнопкою миші. У розгорнулося меню виберіть "Оновити драйвери».
2
Після появи нового вікна вкажіть параметр «Автоматичне оновлення» і виберіть пункт «Підключитися до інтернету для пошуку драйверів». В даному випадку необхідно заздалегідь активувати з'єднання з інтернетом. Через деякий час буде виконаний процес інсталяції нових драйверів.
3
У тому випадку, якщо автоматичне оновлення не було успішно виконано, відвідайте сайт розробників вашої звукової карти. Скачайте звідти запропоновані драйвери. Якщо ви використовуєте мобільний комп'ютер, то пошукайте необхідні файли на сайті фірми, яка розробила даний ноутбук. Зазвичай там містяться драйвери для більшості пристроїв.
4
Знову відкрийте меню оновлення драйверів в диспетчері пристроїв. Тепер виберіть пункт «Виконати пошук на цьому комп'ютері». Клікніть по параметру «Встановити з вказаного місця» і вкажіть папку, в яку були збережені викачані файли.
5
Іноді для установки потрібних драйверів необхідно використовувати додаткове ПЗ. Встановіть програму Sam Drivers. Запустіть її і зачекайте деякий час. Після відкриття списку доступних драйверів виділіть потрібні комплекти. Уважно прочитайте розшифровку іконок. Виберіть ті файли, які містять нові версії драйверів. Перезавантажте комп'ютер після установки компонентів. Перевірте працездатність звукової карти, підключивши до неї акустичну систему.