Як вибрати обідній стіл.

Кожен день за обіднім столом збирається родина. Саме цей предмет є центром обідньої зони. Також за цим столом регулярно проводяться застілля і свята, тому потрібно зробити все, щоб проведення часу за цим столом було комфортним для всіх.
Інструкція
1
Обідній стіл не повинен створювати зайвих незручностей. Саме тому необхідно уважно поставитися до його вибору та придбання. У каталогах ви можете знайти досить багато пропозицій. В першу чергу зверніть увагу на розміри столу. Він не повинен займати багато місця. Також врахуйте, за столом повинні спокійно розміщуватися кілька людей. Для однієї людини в середньому досить 60 см місця. Приміром, за столом , який має габарити 90х70 см, можуть легко розташуватися чотири людини. Не рекомендується ставити цей предмет меблів до стіни. Найкраще розташувати його на відстані 50 см від неї.
2
Обідній стіл і навколишній інтер'єр повинні бути виконані в одному ключі. Якщо ваша кухня виконана в стилі hi-tech, найкраще до неї підійде стіл, який має скляну стільницю. В інтер'єрі класичних кухонь зазвичай використовуються дерев'яні столи різних форм. Великого поширення набули круглі, овальні і прямокутні столи, тому саме такі форми рекомендується купувати для класичних інтер'єрів. За столами без кутів завжди присутня довірча атмосфера.
3
Особливу увагу слід приділити матеріалу даного предмету меблів. Класичні столи виконують з масиву щільного дерева. Врахуйте, вартість їх досить висока. Більш доступними є стільниці з МДФ і ПВХ, які покриті якісним шпоном. Такий стіл не боїться ударів, як дерев'яний.
4
Якщо ви вирішили придбати стіл, який має скляну стільницю, то обов'язково перевірте його на міцність. Браковане скло може створити багато проблем у майбутньому. За столом часто кидають ножі та виделки, тому буде прикро, якщо стільниця не витримає цих ударів. Прозору меблі найкраще використовувати в невеликих приміщеннях. Вона здатна створити видимий обсяг і виконати всі покладені на неї функції.
Скляні столи для кухні сьогодні в моді. Вони легкі, сучасні і здатні вписатися практично в будь-який інтер'єр. Але для того, щоб вибрати стіл, який буде виглядати органічно і прослужить довго, потрібно знати, на що звернути увагу при покупці.

Прозорий або матовий

Столи для кухні зі скла бувають прозорі і матові. Прозорий стіл найчастіше зображений на рекламних буклетах і фотографіях інтер'єрів, тому першим поривом більшості людей буває купити саме його. Однак такі меблі таїть в собі деякі сюрпризи. Не всі замислюються, що на фотографіях стіл ніхто не чіпає руками, а на кухні це буде траплятися постійно. Якщо ви не хочете розглядати нескінченні відбитки пальців або раз у раз їх прати - така стільниця не для вас.Матовий стіл - рішення більш універсальне. Можливо, спочатку він здасться не настільки легким і повітряним, як його прозорий побратим, але, повірте, практичність перекреслить цей його недолік. До того ж, у порівнянні зі звичайним дерев'яним або пластиковим столом, навіть матова скляні меблі буде виглядати більш виграшно. До речі, нюанс, про який більшість людей зовсім не замислюється - прозорість стільниці не завжди може бути дуже естетичною. Чи хочете ви розглядати ноги ваших гостей під час вечері? Подумайте гарненько!

Безпека на першому місці

Те, що скляний стіл буде тендітним - міф. Сучасні технології дозволяють обпалювати скло таким чином, що воно стає досить міцним для щоденного побутового використання. Але навіть у обпаленого скла можуть бути виробничі дефекти, на які слід звернути увагу. Перед покупкою переконаєтеся, що поверхня стільниці рівна, гладка, без сколів, тріщин і подряпин. Будь-яка, навіть незначна тріщинка може стати причиною руйнування стекла.Другой важливий момент - обробка країв скляного столу. Зрозуміло, гострими і ріжучими їх ніхто не залишає. Кожна стільниця має плавні закруглені краї поверхні, що робить її безпечною. Якщо ж ви не дуже акуратні і постійно зачіпається за предмети в квартирі, або в будинку є діти, краще зупинитися на столі овальної або круглої форми. Про його краю вже точно ніхто не поранитися.

Варіанти дизайну

Сьогодні у покупців є можливість вибрати безліч різних варіантів кухонних меблів зі скла. Найпоширеніші столи - класичні круглі або прямокутні, що складаються з простої стільниці і ніжок. Якщо на кухні не дуже багато місця, можна придбати стіл-трансформер, який легко розкладається, щоб умістити додаткових гостей або стіл з подвійною стільницею для зберігання газет або ноутбука.