Як відполірувати мармур. розкажіть Як полірувати мармур.

Полірована мармурова поверхня виглядає дуже стильно і може прикрасити будь-який будинок або громадське приміщення. Вона не тільки гарна, але й дуже практична і ізносоустойчива. Щоб отримати ідеально гладку поверхню, необхідно відполірувати мармур, дотримуючись певну послідовність.
Вам знадобиться
  • - полірувальна або шліфувальна машина;
  • - абразиви різних номерів;
  • - дриль зі спеціальними насадками;
  • - кристалізатор;
  • - двокомпонентний клей.
Інструкція
1
Якщо поверхня мармуру не надто рівна, є вибоїни і перепади висот, проведіть попередню вирівнює шліфування. Для цього обробіть її грубими абразивами. Пол поліруйте спеціальними машинками для шліфування й полірування підлог, а невеликі поверхні, наприклад, стіл або підставку - дрилем з наждачним насадкою. Невеликі і нерівні вироби з мармуру, наприклад, статуетки, вирівняйте вручну за допомогою наждачного паперу.
2
Якщо вам потрібно відполірувати мармурова підлога, знімайте не менше 3 мм матеріалу, тоді підлога буде виглядати як моноліт, без кордонів плитки (якщо дозволяє її товщина).
3
Для того щоб закрити відколи й ушкодження на поверхні мармуру, використовуйте двокомпонентний клей. Підберіть його за кольором і прозорості. Сучасний вибір кольорів дозволяє знайти клей, який буде не відрізняється від природних вкраплень.
4
Якщо вам необхідно відполірувати мармур зі складною структурою, безліччю вкраплень, з прожилками і порами, також використовуйте клей. Врахуйте, що при шліфовці такого каменю верхній шар знімається, і без зміцнення рідким клеєм досягти нормального результату просто неможливо.
5
Проведіть шліфування мармуру послідовно декількома номерами абразивів. При цьому будуть видалятися все більш дрібні подряпини, і вийде абсолютно гладка і рівна матова поверхня.
6
Щоб надати мармуру дзеркальний блиск, проведіть полірування декількома номерами тонких абразивів, щоразу використовуючи все менш грубий.
7
Ідеально гладкий блискучий вигляд мармурової поверхні можна надати за допомогою кристалізації. Для цього покрийте її найтоншим захисним шаром іншого хімічного складу. Після цього добре вимийте підлогу, щоб уникнути появи матових плям (так як кристалізатор містить слабку кислоту).
8
Щоб мармурова підлога довго радував вас, захистіть його спеціальними складами для полірованого статі, при цьому вони можуть додатково володіти тонуючим ефектом, виділяти колір, створювати ефект мокрого каменю.