Як збільшити відвідуваність магазина.

Для багатьох підприємців проблема відвідуваності магазину є дуже актуальною. Особливо це стосується тих, хто відкрився нещодавно і ще не встиг напрацювати собі добре ім'я. Для залучення покупців в торгову точку існує безліч способів, в тому числі і малобюджетних
Інструкція
1
Надрукуйте побільше візитних карток. Це недорогий, але досить інформативний варіант. Але врахуйте, що виконання має бути хорошої якості і зі смаком. Вкажіть в них контактні телефони, адресу та назву магазина . Придумайте рекламний слоган, який також надрукуйте в візитці під назвою. Розповсюдьте візитні картки серед своїх знайомих, попросіть не конкурують з вами магазини давати картки свої покупцям.
2
Зробіть листівки або, як їх інакше називають, флаєра. Їх можна поширювати в людних місцях. Статистика показує, що в зразкова витрата становитиме 150-200 флаєрів за одну годину. Листок повинен містити в собі коротку інформацію про магазин, причини відвідати саме ваш магазин, адреса, телефони та схему проїзду. Запропонуйте пред'явникам флаєра знижку в п'ять або десять відсотків на будь-який товар. Якщо магазин знаходиться в спальному районі, то розкладіть листівки в під'їздах.
3
Замовте написи на асфальті. Будь-яке рекламне агентство пропонує таку послугу. По-перше, це недорого, а по-друге, досить ефективно. Ефективність в тому, що багато людей мимоволі будуть дивитися на ваш рекламний слоган. І від його привабливості буде залежати приплив відвідувачів.
4
Створіть сайт-візитку в інтернеті. Можете почати з безкоштовних і бюджетних загальних платформ. Але якщо у вас магазин з продукцією цінової категорії вище середнього, то і сайт треба виконати на досить хорошому рівні. Врахуйте, що його інформативність повинна бути максимально можливою. Там повинні міститися не тільки ваші контактні дані, а й фотографії пропонованої продукції, можливі знижки та опис того чи іншого товару. Подбайте про просування сайту в пошукових системах.
5
Оформіть заново вітрину. Все нове приваблює. Якщо ви продаєте одяг, то на вітрині повинні стояти манекени, одягнені в найкрасивіші сукні та костюми. Вітрину продуктового магазина оформите апетитними зображеннями їжі або красивими бутафорськими продуктами.
6
Зробіть магазин зручним і приємним для клієнтів. Поставте невеликий диванчик для відпочинку, де чоловік зможе почекати дружину. Зробіть дитячий куточок з екраном для перегляду мультфільмів. Подумайте, що б ви хотіли бачити у вашому магазині як клієнт.