Як включити звук без динаміків.

Якщо у вас зламався динамік телефону і вам терміново потрібно зробити дзвінок, скористайтеся заміною динаміка іншими пристроями. Вибір в даному випадку обмежений конфігурацією вашого мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - гарнітура.
Інструкція
1
У разі якщо у вашому телефоні є два динаміка - один розмовний, а другий для відтворення системних звуків - знайдіть в меню виклику включення гучного зв'язку. Це актуально тільки в тому випадку, якщо несправний тільки один з динаміків. Зазвичай меню гучного зв'язку знаходиться в контекстному меню режиму виклику, але тут вже все залежить від налаштувань.
2
Скористайтеся гарнітурою, що йде в комплекті з більшістю мобільних пристроїв. Підключіть її до відповідного роз'єму вашого мобільного телефону і виберіть відповідний режим з'єднання. У випадку якщо у вас є бездротова Bluetooth-гарнітура, включите зв'язок на обох пристроях і через телефон знайдіть потрібну назву моделі.
3
Виконайте підключення за допомогою утримання кнопки підключення на вашій гарнітурі, в варіантах підключення пристроїв в телефоні виберіть «Аудиоустройства». Для здійснення дзвінків вам доведеться постійно перебувати в радіусі дії Bluetooth.
4
Налаштуйте аудіосистему вашого автомобіля як Bluetooth-гарнітури. Це актуально в разі якщо у вашому ресівері є функція бездротового зв'язку. Сполучення також відбувається в режимі підключення аудіопристроїв.
5
За допомогою даного виду сполучення ви також можете не тільки здійснювати дзвінки з використанням динаміка автомобіля, але і використовувати плеєр вашого мобільного пристрою. Також телефон можна підключити через аудіокабель у разі наявності у нього роз'єму для підключення.
6
Варіантів використання телефону з поламаним динаміком досить багато, особливо у тих, що мають функції бездротового з'єднання з пристроями, але не забувайте про їх впливі на ваше здоров'я і не користуйтеся ними часто. Також при використанні Bluetooth-гарнітури будьте готові до того, що акумулятор телефону буде розряджатися набагато швидше звичайного.
Корисна порада
Не намагайтеся відремонтувати динамік телефону самостійно.