Як заспокоїтися вагітної. Як заспокоїти вагітну.

Стан вагітної жінки - це те, що вона кожну секунду передає своєму малюкові. В емоційній сфері дуже часто відбуваються зміни, які мають свої негативні сторони. Зазвичай у жінки загострюється сентиментальність, яка супроводжується підвищеною слезливостью. Поряд з цим у вагітної збільшується тривожність, сугестивність і образливість. Це відбувається у зв'язку з майбутніми пологами або через подружніх взаємин. Майбутній мамі необхідно дбати не лише про свій фізичний, а й духовне здоров'я, постійно стежити за своїми емоціями і проявами настрою.
Інструкція
1
В якості заспокійливого засобу під час вагітності можна використовувати трав'яні чаї, що включають в свій склад: пустирник, м'яту і мелісу. Чай з меліси можна пити і після народження малюка, оскільки він володіє заспокійливими властивостями і збільшує кількість грудного молока. Добре заспокоює звичайний чай з медом, особливо якщо додати в заварку щіпку м'яти.
2
Більшість сучасних заспокійливих препаратів створюються на основі рослинної сировини, і їх дозволено вживати під час вагітності. До подібних засобів відносяться валеріана і пустирник у вигляді таблеток.
3
В якості заспокійливих засобів можна використовувати ефірні масла. Благотворно діють масла хвойних порід і сандалу. Масла цитрусових не тільки заспокоять, але і додадуть нових сил, поліпшать настрій.
4
Заняття спортом роблять позитивний вплив на організм вагітної жінки. Необхідно дотримуватися помірності, не допускати перевантажень і не робити небезпечних вправ. Заспокійливо подіють тривалі піші прогулянки по парку. При бажанні можна знайти комплекс вправ, розроблений спеціально для майбутніх мам.
5
Глибоке і спокійне дихання завжди рятує від бурхливих емоцій. Це один з найпростіших способів заспокоїтися.
6
Велику популярність в якості заспокійливого засобу набуває медитація для вагітних. Вона представляє із себе поступовий підйом енергії від нижньої чакри до верхньої. Виконувати вправу необхідно в позі лотоса. Можна практикувати десятихвилинні медитації щодня.
7
Іноді зайва нервозність і тривожність є наслідком нестачі в раціоні вітамінів групи В. Тому необхідно їсти більше продуктів, що містять вітаміни цієї групи, і приймати вітамінно-мінеральні добавки, створені спеціально для вагітних жінок.
8
Масаж антистресової точки в центрі підборіддя допомагає швидко заспокоїтися. Вказівним пальцем круговими рухами проводите масаж в такому порядку: дев'ять разів за годинниковою і дев'ять разів проти годинникової стрілки.
Корисна порада
Чи не нервуйте через дрібниці і уникайте стресових ситуацій.