Як зберегти ріпчаста цибуля.

Якщо уважно розібрати склад повсякденного раціону, то виявиться, що звичайний ріпчаста цибуля займає в ньому не останнє місце. При готуванні він потрібен чи не кожен день, тому є сенс запастися їм і знати правила його зберігання.
Вам знадобиться
  • - сухе, прохолодне приміщення;
  • - сітки, полотняні мішки, кошики;
  • - вапняна паста.
Інструкція
1
Переберія цибуля , відокремте пошкоджені, заражені паразитами або підгнилі цибуля Овіц. Обов'язково просушіть головки ріпчастої цибуля а, якщо хочете зберігати його довго.
2
поворошіть просушений цибуля : якщо він зашелестить, значить, все в порядку. Сухі верхні лусочки не дають випаруватися вологи з цибуля Овіц і оберігають її від впливу навколишнього середовища.
3
Складіть просушені головки ріпчастої цибуля а в корзину, сітку, дерев'яний ящик або полотняною мішок ємністю до 20 кілограмів, також ви можете пов'язати цибуля в в'язанку або вінок з допомогою шпагату (краще нефарбованого). Ображати у цибуля Овіц коріння і обмажте зріз вапняної пастою, тоді цибуля зберігається краще і не зможе прорости. Укладіть піддані вапнуванню цибуля Овіц в дерев'яні ящики з вентиляційними отворами і тримайте в прохолодному, добре провітрюваному приміщенні.
4
Перенесіть на зиму в льох, якщо у вас немає горища. Зберігайте цибуля в кімнатних умовах, але попередньо, відразу після збирання, краще злегка обпалити коріння. Підготовлений таким чином цибуля непридатний до висаджування, але добре зберігається взимку.
5
Розкладіть цибуля на спеціальних стелажах, тільки прослідкуйте, щоб шар цибуля а був не товще 30 сантиметрів. Переконайтеся, що до приміщення, де зберігається цибуля , сухе, з хорошою вентиляцією повітря і температурою близько 18-24оС.
6
Зберігайте цибуля , якщо є така можливість, на горищі при температурі 0-1оС, стежте за температурою: якщо вона падає нижче 0оС, то необхідно прикрити цибуля Овіц матами або товстим шаром соломи.
7
Не чіпайте замерзлий цибуля доти, поки він повністю не розморозиться, а потім зберігайте далі як звичайно. Найкраще зберігається цибуля гострих (Бурштиновий, Ветразь, Стригуновский, Спаський, Бессоновский) і напівгострих сортів (Кривицький ружовий, Данилевський, Мячковському, Краснодарський).