Як зробити ялинку з дитиною.

Зазвичай в грудні весела передноворічна метушня охоплює всіх в будинку, і навіть найменші його мешканці виявляють бажання внести свою лепту в святкове оформлення житла. Не відмовляйте ні їм, ні собі в задоволенні зробити разом нескладну саморобку - ошатну різдвяну ялинку. Матеріалом може послужити все, що знайдеться в домі: і папір, і шматочки тканин, і шишки, і навіть їстівні припаси. Основна мета - спорудити з цього добра конусообразное подобу ялинки і прикрасити споруду.
Вам знадобиться
  • - гофрований папір/двостороння папір/кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - об'ємний скотч;
  • - пробка/зубочистки/дерев'яні шпажки;
  • - клей;
  • - намистинки, паєтки;
  • - продукти для їстівної падлюка (мармелад, фрукти та ін.).
Інструкція
1
Для найменших умільців підійде варіант ялиночки з гофрованого паперу. Наріжте (або порвіть) папір зеленого кольору на квадратні шматочки різних розмірів - від більшого до меншого. Зробіть близько 15 таких квадратиків.
2
В шматочок натуральної пробки вставте дерев'яну зубочистку, а потім на це підстава нанизуйте разом з малюком квадратики гофрованого паперу. Нехай він сам вибирає, який з них більше, і нанизує їх у порядку зменшення розмірів. Вийде ще й чудове дидактичний заняття.
3
Зверху на кінчик зубочистки приклейте пару бусинок або зробіть зірку з фольги або кольорового паперу. «Гілки» деревця прикрасьте невеликою кількістю блискучих пайеток.
4
Ще одна нескладна ялинка з щільної двосторонньої паперу для діток постарше. Накресліть і виріжте з паперу три півкола: великий, трохи менше і найменший. Напівкруглі краї кожної заготовки поріжте в тонку бахрому. Чим довше паперова бахрома, тим пухнасті буде ялинка. Лезом ножиць пропрасуйте бахрому по лицьовій стороні паперу, щоб вона «закучерявилися» наверх.
5
З цих заготовок зробіть три конуса, зігнувши прямі боку деталей навпіл і склеївши. При цьому заходи сторін один на одного на кожному конусі зробіть різними - на більшому (нижньому) конусі зробіть нахлест в один сантиметр, на середньому - півтора сантиметра, а на меншому - два. Від цього форма ялинки тільки виграє.
6
Одягніть конуси один на інший (можна приклеїти). Прикрасьте верхівку і «гілки» ялинки, як придумається.
7
Варіант, подібний попередньому, полягає у виготовленні п'яти ярусів ялиночки з кіл з різними діаметрами, рівномірно зменшуються від більшого до меншого. Кожне коло складіть чотири рази навпіл в одному і тому ж напрямку (вздовж радіуса), а потім розгорніть і виправте напрямки деяких згинів, щоб вийшла своєрідна радіальна гармошка зі складками-промінчиками.
8
У центрі кожного ярусу (крім самого верхнього) зробіть невеликий отвір і установіть їх один за іншим на дерев'яну шпажку, прокладаючи між ними шматочки об'ємного скотчу (тим самим залишаючи між ярусами трохи вільного простору). Прикрасьте під ялинку .
9
І на десерт - смачна ялинка. Нанизуючи на зубочистку або шпажку тонкі шматочки зеленого мармеладу або желе, вирізані у формі зірки або часточки яблук та інших фруктів, ви з малюком отримаєте оригінальну і до того ж їстівну під ялинку . Також у формі ялинки можна викласти на тар ялинку будь-яке відповідне блюдо типу салату, бутербродів і т.д.
Новорічні канікули асоціюються у дітей з веселими уявленнями, подарунками та ялинками. Деякі відвідують по п'ять-шість вистав за два тижні, а комусь і двох новорічних ялинок достатньо. Найголовніше, щоб батьки знали, де їх чаду буде цікаво і весело.
Інструкція
1
На новорічні свята можна піти з дитиною на ялинку в Кремлі. Раніше туди пускали тільки одних дітей, а батьки чекали своїх чад на площі. Але тепер є можливість купити дитячий і дорослий квитки, щоб дитина весь час був під контролем і не боявся залишитися без тата чи мами. Два мінуси дорослого квитка - у продаж і надходить дуже мало, і подарунка до них не належить. Є ще й третій мінус - квитки для дорослих на Кремлівську ялинку неможливо купити в звичайних касах, а ось у перекупників за подвійну, а то й потрійну ціну, завжди будь ласка.
2
Завжди відмінні новорічні програми в цирку на Кольоровому бульварі. Дитині буде дуже цікаво подивитися не тільки новорічну виставу, а й подарунок отримати, і на багатьох тварин, які беруть участь у кожній програмі, подивитися.
3
У концертному залі «Крокус-Експо» діти зможуть подивитися виставу «Маша і Ведмідь в цирку». Тих, хто прийде на це подання, чекає багато сюрпризів: клоуни, дресировані тварини, лазерне шоу, музичні фонтани та багато іншого. За годину до початку вистави починають свою роботу розважальні майданчики, аквагрімери і великий парк атракціонів. Також можна сфотографуватися з різними тваринами.
4
Дуже багато дітей люблять мультфільми про Смішариків. Тому можна піти з дитиною в Гостинний двір на виставу «Новорічні пригоди смішариків». Тут малюкам гарантована зустріч з улюбленими персонажами: Кроша, Їжачком, Кар-Карича, Нюшею і всіма іншими.
5
Можна відвідати з дитиною вистава «Новорічні пригоди Кота Леопольда», яке пройде в Експоцентрі на Красній Пресні. Діти зустрінуться не лише з котом Леопольдом, але і з двома хуліганською мишами - Митею і Мотей.
6
Також можна піти з дитиною на новорічну ялинку і в Цирк на проспекті Вернадського. Зараз там нова і дуже цікава програма. Перед новорічним поданням заплановано спілкування дітей з клоунами та різними тваринами. І, звичайно, будуть і Дід Мороз, і Снігуронька, і величезна новорічна ялина.