Як лікувати хворобу Крона.

Хвороба Крона - це аутоімунне хронічне захворювання, яке характеризується розвитком запальних процесів в будь-яких відділах шлунково-кишкового тракту. Симптомами такої хвороби є рідкий стілець з кров'ю, різке схуднення і виснаження, лихоманка і гострі болі в животі.
Інструкція
1
На ранніх стадіях розвитку хвороби в більшості випадків застосовують консервативні методи лікування, які спрямовані на зупинку розвитку запальних процесів, поповнення запасів організму корисними речовинами, а також усунення болю і діареї.
2
Для зменшення запалення в більшості випадків застосовують препарат під назвою «Салазосульфапірідін». Це ліки значно зменшує, а іноді і ліквідують всі вогнища запалення. На жаль, цей препарат має кілька побічних дій, найпоширенішими з яких є блювота, нудота, головний біль і сильна печія.
3
В деяких випадках лікар може призначити і кортикостероїдні препарати, самим часто використовуваним з яких є «Преднизон». Ця речовина значно зменшує запалення і полегшує перебіг хвороби. Недоліком даного препарату є те, що у нього занадто багато побічних дій. Саме тому його призначають тільки пацієнтам, хвороба яких перебуває на пізніх стадіях розвитку.
4
Дуже часто для лікування хворих використовують і препарати, які значно зменшують активність розвитку запалення шляхом корекції роботи імунної системи. До найбільш поширених імунодепресантів відносять «Такролімус», «Метотрексат», «Імуран» та інші.
5
В деяких випадках хворому призначають хірургічну операцію. Такий метод лікування в більшості випадків спрямований на усунення різного роду ускладнень. Після вдалої операції хворі в деяких випадках можуть навіть відмовитися від постійного прийому медикаментозних препаратів. Насправді практично кожна людина з прогресуючою хворобою Крона хоча б раз в житті піддається операційного втручання.
Зверніть увагу
Хвороба Крона - дуже важке захворювання, яке в більшості випадків пов'язано з вродженими або генетичними порушеннями імунної системи. Лікувати його самостійно неможливо. Пам'ятайте, що чим швидше ви виявите у себе перші симптоми і зверніться до лікаря, тим легше буде ваше лікування.