Як лікувати печінку при гепатиті B.

Гепатит В називають інфекційним. Він передається при переливанні зараженої крові або її компонентів, статевим шляхом, через стоматологічні, хірургічні або гінекологічні інструменти, манікюрні ножиці, голки для тату або ін'єкцій, бритви. Інкубаційний період складає від 50 до 180 днів. Діагноз ставиться за результатами лабораторних досліджень.
Інструкція
1
Захворювання протікає циклічно і має 4 яскраво виражених періоду - переджовтяничний, жовтяничний, послежелтушний, що переходить в період одужання. Для преджелтушного стану при гепатиті В характерні ломить болю великих суглобів, в кістках, м'язах; часто спостерігається набрякання суглобів і почервоніння шкіри над ними. Наприкінці переджовтяничний період з'являється иктеричность склер, слизових оболонок ротоглотки, а потім шкіри. Саме в цей час хворий або його навколишні звертають увагу на зміну кольору шкірного покриву. Необхідно негайно звернутися до лікувального закладу, де будуть проведені всі необхідні аналізи, поставлений діагноз і буде призначено лікування.
2
Лікування хронічного гепатиту В спрямоване на поліпшення показників біохімії крові, нормалізацію рівня АЛТ і АСТ, зменшення розміру печінки і болів в ній. Використовують противірусні препарати, що знижують швидкість розмноження вірусів, групи альфа- інтерферонів та аналоги нуклеозидів - «Ламівудин», «Адефовір». Препарати підбирає лікар залежно від перебігу та стадії захворювання. Лікування триває не менше півроку. Залежно від стану імунної системи може знадобитися підтримуюча терапія протягом декількох років.
3
Основою лікування гострого гепатиту В стає дотримання режиму і правильне харчування. Етіотропну терапію не проводять. Харчування має бути повноцінним і калорійним, але при цьому повинні бути повністю виключені смажені страви, баранина і свинина, копченості, прянощі, шоколад і алкоголь. Корисні вуглеводи - мед, соки, фрукти, морси, а також лужна мінеральна вода. Вони полегшують роботу печінки, допомагають їй функціонувати. Також в раціоні харчування постійно повинні бути вівсяна і гречана каші, кисломолочні продукти, різні рослинні масла, нежирні сорти м'яса.
4
Використовуйте досвід народної медицини і траволікування. Більшість трав позитивно впливають на тканини печінки, відновлюють її структуру, захищають її клітини від ушкодження. Збори для лікування печінки складаються за при нципу множинності дії на клітини печінки. Необхідно, щоб збір одночасно впливав на вірус гепатиту і відновлював печінку .
5
Приготуйте наступний збір. Візьміть по одній частині ромашки, Репешко, кореня солодки, по 2 частини звіробою, м'яти і чистотілу, по 3 частини деревію і подорожника, по 0,5 частини насіння льону і кореня лопуха. Подрібнивши компоненти, перемішайте. Заваріть 2 столові ложки збору в термосі на ніч півлітра окропу, процідіть вранці і додайте до фільтрату чайну ложку аптечної настоянки прополісу і столову ложку меду. Приймайте настій по 100 мл 4-5 разів на день протягом 45 днів.
Зверніть увагу
Грозним ускладненням вірусного гепатиту В є розвиток печінкової недостатності, що призводить в кінцевому підсумку до печінкової енцефалопатії.