Як зробити красиві шпалери самостійно. Як підбирати колір двері.

Незважаючи на найширший вибір шпалер, душа завжди просить чогось особливого, нестандартного і суто індивідуального. Того, що не побачиш більше ні в кого зі знайомих. Щоб задовольнити свої бажання, спробуйте зробити шпалери власними руками.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір;
  • - шпалери;
  • - ножиці;
  • - клей для шпалер;
  • - трафарети;
  • - фарби.
Інструкція
1
Звичайно, повністю зробити шпалери досить складно, але урізноманітнити вже існуючі за допомогою різних аплікацій або комбінацій з іншими матеріалами легко, просто і цікаво. Від вас будуть потрібні лише підручні засоби і фантазія. Візуально уявіть малюнок або фігуру, яку ви хотіли б бачити на своїх стінах, підберіть колірну гамму і зафіксуйте свою ідею на папері. Так вона знайде більш чіткий образ, і ви зможете швидше втілити її в життя.
2
Подумки «перенесіть» бажаний малюнок на стіну, визначтеся з його розміром, враховуючи обсяг робочої поверхні і колір стін. Найкраще працювати з однотонною основою, на якій ваш малюнок буде особливо ефектно виглядати. Купіть необхідні матеріали: - кольоровий папір або однотонні шпалери ; - клей; - декоративні елементи (бісер, тканина і т. Д.; - Ножиці різних розмірів; - фарби, олівець; - ластик.
3
Намалюйте з виворітного боку паперу або шпалер малюнок і ретельно виріжте. Ви можете відтворити одну аплікацію або зробити безліч, вирізавши кілька однакових малюнків через трафарет. Покрийте вирізані фігури клеєм і нанесіть їх на стіну. Дочекайтеся, коли клей висохне і приступите до декорування і обробці.
4
Наприклад, прикрасьте серцевину квітки і частина його пелюсток бісером, це приверне до малюнка більше уваги і зробить його форму більш опуклою. Або прикрасьте поверхню золотистим лаком або спеціальною фарбою. Наносити декор до висихання основи не варто - вона може не витримати навантаження і відклеїтися. Зловживати надмірно важкими декоративними елементами теж не рекомендується: закон земного тяжіння ще ніхто не відміняв.
5
Як варіант, просто скомбінуйте кілька видів шпалер, пустивши по низу стіни одні, а посередині і верху - інші. Або просто намалюйте на шпалерах листочки дерев, красиві квіти і хитромудрі завитки. За допомогою таких маніпуляцій ви не тільки додасте вашому будинку індивідуальності, але зможете замаскувати плями, залишені дитиною, або інші дефекти стін.
Зверніть увагу
Фігури тварин особливо оригінально виглядають в дитячій, а зал і спальню прекрасно прикрасять ніжні завитки і квіткові композиції.
Корисна порада
Ідею можна використовувати локально (наприклад, в кутку) або масштабно (на всій стіні).