Як заправити чіпований картридж.

Для того щоб заправити чіпований картридж? вам навряд чи знадобляться особливі навички, оскільки найскладнішу частину рішення проблем з картриджем є саме робота з заміною або програмуванням чіпа.
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - тонер;
  • - чорнило;
  • - картридж;
  • - стікер;
  • - викрутка.
Інструкція
1
У разі якщо у вас є картридж струменевого принтера, що вимагає перезаправлення, підготуйте в першу чергу спеціальний стікер, яким вам потрібно буде заклеїти дірку від голки. Краще за все не користуватися скотчем, якщо ви не хочете, щоб чорнило витекли.
2
Ви також можете скористатися тим, що вже наклеєний на корпус, проте, в більшості випадків він виявляється непридатним на другій або третій перезаправке. Краще всього використовувати звичайні наклейки, що продаються в кіосках і канцелярських магазинах.
3
Вимкнути стікер з корпусу картридж а струминного принтера, наберіть чорнило відповідного кольору в шприц і одягніть на нього голку. Введіть її на 1-2 сантиметри в корпус картридж а. В обов'язковому порядку враховуйте ємність вашого картридж а. Краще за все не переливати в нього чорнило.
4
Намагайтеся виконувати дану дію якомога повільніше, оскільки чорнило повинні вбратися рівномірно. Після цього закрийте дірку від шприца за допомогою наклейки, попередньо переконавшись в тому, що вона утримує чорнило від витікання.
5
Залиште картридж на кілька годин, періодично його перевертаючи. Після цього встановіть його в принтер і виконайте пробний друк.
6
Якщо вам потрібно заправити чіпований картридж лазерного принтера, виконайте його розбирання за допомогою викрутки, якщо необхідно, записуючи послідовність дій. При роботі з тонером важливо дотримуватися правил безпеки, оскільки ці чорнило містять небезпечні ля здоров'я речовини.
7
Не допускайте попадання тонера на слизові оболонки, що не вдихайте його і після перезаправлення картридж а в обов'язковому порядку вимийте руки таким чином, щоб на них не залишалося ніяких слідів роботи з фарбою.
8
Очистіть деталі картридж а від залишків тонера, очистіть його контейнер, після цього засипте чорнило, найкраще, на 10% менше необхідної його ємності. Закрийте контейнер, зберіть картридж в зворотному порядку. Виконайте роздруківку пробних сторінок.
Корисна порада
Будьте акуратні при роботі з чорнилом.