Як записати образ на двошаровий диск.

Зараз в інтернеті можна скачати багато відеоігри, фільми та інші файли у форматі віртуального образу диска, ємність якого перевищує стандартний формат DVD 5 (4,7 гігабайти). Що робити в ситуації, коли потрібно записати такий образ на диск? Звичайно, можна спробувати розбити його на кілька частин. Але немає ніякої гарантії, що після всіх цих маніпуляцій він буде працездатний. Є інший вихід із ситуації: записати образ на двошаровий DVD, ємність якого становить 8,5 Гб.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Nero;
  • - чистий двошаровий диск.
Інструкція
1
Для запису образу на диск вам потрібна програма Nero. Знайдіть її в інтернеті і скачайте. Візьміть до уваги, що шукати потрібно одну з нових версій програми, так як в старих версіях можуть виникнути проблеми з записом інформації на двошарові диски. Проінсталюйте додаток на свій комп'ютер.
2
Вставте чистий двошаровий диск в оптичний привід вашого комп'ютера. Запустіть інструмент програми Nero Express. В меню програми виберіть розділ «Образ, проект, копіювання». Далі в списку можливих дій виберіть «Образ диска, або зберегти проект».
3
З'явиться вікно огляду. У цьому вікні вкажіть шлях до файлу образу , який ви хочете записати. Виділіть його за допомогою лівої кнопки мишки. Потім знизу вікна огляду натисніть «Відкрити». Таким способом образ диска буде додано до меню програми.
4
У наступному вікні ви можете налаштувати деякі параметри, наприклад, вибрати кількість копій диска, якщо вам потрібно записати файл в декількох екземплярах. Якщо ви встановите прапорець біля рядка «Перевірити дані після запису», то після завершення процедури запису дані будуть перевірені на наявність помилок.
5
Після вибору всіх необхідних параметрів натисніть «Далі». Розпочнеться процедура запису образу на диск. Зазвичай при запису двошарових дисків швидкість запису мінімальна. Після її завершення з'явиться повідомлення про успішне прожиге.
6
Тепер ви можете витягувати диск з лотка. Якщо ви вибрали запис в кількох примірниках, то після запису першого диска з'явиться повідомлення про те, що потрібно вставити другий. Відповідно, вставте його і закрийте лоток. Процедура запису буде продовжена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hMlkPFnS-RU
Зверніть увагу
Для запису двошарових дисків ваш оптичний привід має підтримувати стандарт DL, інакше ви тільки даремно витратите гроші на їх придбання.
Технологія створення дисків не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється. У наш час найбільш популярними стали двошарові носії. На звичайний диск може вміститися до 4 годин відео. А за умови, що він збільшуватися до 7,5-8 годин. Для багатьох користувачів, які хочуть звільнити побільше простору на жорсткому диску, придбання двошарових дисків - унікальна можливість добитися цього.
Вам знадобиться
  • Двошаровий диск, програмне забезпечення ImgBurn.
Інструкція
1
Запустіть програму ImgBurn - вставте двошаровий диск. У вікні програми виберіть «Записати файли/папки на диск».
2
Натисніть «вибрати папку» і в новому вікні знайдіть папку з відеофайлами «VIDEO_TS». Натисніть «ОК».
3
У правому полі програми виберіть вкладку «Пристрій». Встановіть потрібну вам швидкість запису диска. Варто відзначити, що найменша швидкість є гарантом хорошої якості запису.
4
Оберіть вкладку «Опції» та натисніть кнопку «Скидання налаштувань».
5
Натисніть кнопку «Створити».
6
У наступному вікні пропонується створити назву томи (диска). Як правило, програма дає автоматично відповідне ім'я, на основі містяться в диску файлів. На перевірку імені томи дається 30 секунд. Натисніть «Так», якщо ви згодні з назвою томи.
7
У наступному вікні виберіть точку переходу між шарами. Програма пропонує вибрати один з сформованих нею варіантів. Вибрати найбільш відповідний варіант. Цей фрагмент відеозапису можна подивитися. Не забудьте закрити вікно перегляду для подальшого запису диска. Натисніть «ОК».
8
Перед вами з'явиться вікно з обраними параметрами запису. Якщо ви згодні з цими параметрами, натисніть «ОК». Після цього з'явиться вікно запису диска. Запасіться терпінням, тому процес запису займає тривалий час.
Зверніть увагу
Можна взагалі без спеціальних програм записувати, в Windows XP можна записувати звичайні диски через звичайний «провідник», копіюючи файли на диск мишкою. Але з двошаровими дисками все набагато складніше і важче, і відразу попереджаю що не варто купувати диски DVD + R 8,5Gb DL (двошарові) без підготовки і досвіду з нормальними дисками DVD-R 4,7Gb (одношаровими).
Корисна порада
Кожен з наведених типів BD-дисків класифікується за ємності: 1) односторонній, одношаровий (25 Гбайт) диск або 2) односторонній двошаровий диск (50 Гбайт). Що означають такі характеристики BD-диска як «односторонній» і «двошаровий»? Під терміном «односторонній» мається на увазі, що робоча поверхня (на якій зберігаються дані) знаходиться лише на одній стороні диска і покрита спеціальним захисним шаром ...