Як відбілити зуби без стоматолога. відбілювання зубів без стомотолога.

Кожне покоління приносить із собою нові стандарти краси і здоров'я. Білосніжні зуби стали обов'язковою складовою успішного іміджу сучасної людини. Але похід до зубного лікаря радує далеко не всіх. Вихід із ситуації простий - відбілити зуби без стоматолога.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - перекис водню;
  • - лимон;
  • - полуниця;
  • - відбілююча каппа;
  • - відбілюючі смужки.
Інструкція
1
Регулярно користуйтеся вибілювальної зубною пастою. Але треба враховувати, що відбілювання в цьому випадку досягається виключно механічним способом за рахунок абразивов, що містяться там. Такий спосіб хороший для підтримки вже наявної білизни зубів, а от жовтий наліт таким способом повністю зняти не вдасться.
2
Скористайтеся вибілювальної каппой. Таке пристосування можна купити в аптеці, але краще замовити індивідуальну в клініці. Справа в тому, що стандартна каппа не зможе точно повторити рельєф ваших зубів. І відбілюючий гель, потрапивши на ваші ясна, викличе хімічний опік. Каппу з відбілюючим гелем використовуйте протягом місяця або двох. Носіть її кілька годин на день і надягайте на всю ніч. При цьому методі відбілювання дуже важливо мати почуття міри, інакше можна зіпсувати емаль зубів. Адже до складу гелю входить перекис водню.
3
Відбілити зуби за допомогою спеціальних смужок White strips. Вони набагато простіше в застосуванні, ніж капи з гелем. І ефект відбілювання видний набагато раніше. Візьміть смужку і накладіть її на передні зуби . Зачекайте приблизно півгодини. Важливо, що спочатку, протягом 2-х тижнів отбеливаются верхні зуби , потім, за такий же термін - нижні. Смужки для верхньої і нижньої щелепи відрізняються. Під час носіння White strips заборонено пити, їсти, спати і курити. Мінус цього методу - смужки розраховані тільки ддля передніх зубів від ікла до ікла.
4
Візьміть звичайну харчову соду. Практично всі відбілюючі пасти створені на її основі. Змішайте її з перекисом водню в пропорції 2: 2. Модно додати трохи зубної пасти. Це необхідно зробити для поліпшення смаку суміші. Нанесіть склад на зубну щітку і чистіть зуби 2-3 хвилини. Потім прополощіть рот водою. Бажано кип'яченою. Перекис водню можна замінити соком лимона.
5
Влітку візьміть свіжу полуницю, яка є натуральним відбілювачем, роздавите ягоду ложкою в кашку. Змішайте з? ложки соди і нанесіть цю суміш на зуби . Зачекайте п'ять хвилин і прополощіть рот. Потім дуже ретельно почистіть зуби . Це необхідно зробити, т.к. полуниця містить велику кількість глюкози і кислот, шкідливих для емалі.