Як приховати формулу в Ексель.

Програма Microsoft Office Excel містить безліч функцій для налаштування кінцевого зовнішнього вигляду створюваних вами книг. Для ближчого ознайомлення з його налаштуваннями найкраще звернутися до спеціальної літератури, присвяченій роботі в Office.
Вам знадобиться
  • - програма MS Excel.
Інструкція
1
Виділіть клітинку, формулу якої хочете приховати, натисканням лівої кнопки миші. У разі якщо вам необхідно виділити відразу всі, натисніть сполучення клавіш Ctrl + A. Якщо вам потрібно виділити кілька комірок, що знаходяться поруч, натисніть і не відпускайте ліву кнопку миші, виділивши потрібні. Для виділення комірок, що знаходяться не поруч, скористайтеся одночасним натисканням клавіші Ctrl на клавіатурі і лівої кнопки миші.
2
Перейдіть до меню форматування осередків, виберіть у ньому пункт «Осередки». Відкрийте настройки захисту і зніміть прапорець з пункту «Захищається ланка». Встановіть позначку галочкою на параметрі «Приховати формули», після чого застосуйте дану дію. Відкрийте меню «Сервис». Перейдіть в налаштування захисту таблиці, виберіть пункт «Захистити лист».
3
У разі якщо вам необхідно приховати формули кожного аркуша книги Excel, виконуйте дану дію послідовно на кожній сторінці, у випадку, якщо ваша версія підтримує застосування налаштувань до всієї книги, виконайте дана дія і перевірте, чи для всіх частин недоступний перегляд формул. Даною функцією часто користуються при створенні навчального матеріалу, при написанні посібників, при виконанні різних обчислювальних робіт і так далі.
4
Зверніть увагу, що послідовність дій може варіюватися залежно від того, яка версія Microsoft Office Excel у вас встановлена. У випадку якщо ви погано розбираєтеся в даній програмі або вам достатньо важко освоїти її нову версію, скористайтеся спеціальною довідковою літературою на цю тему.
5
Також частіше відвідуйте тематичні формули і читайте додатковий матеріал в інтернеті. Зверніть увагу на спеціальні курси для поліпшення навичок роботи в Microsoft Office, які напевно є і у вашому місті.
Корисна порада
Частіше користуйтеся довідковою літературою при виконанні робіт в MS Office.