Як зв'язати светр для той-тер'єра. Як зв'язати на собачку.

Той-тер'єр - собака, що потребує особливої уваги. Іграшкові розміри і гладка шерсть зобов'язують господаря утеплити вихованця, що не пристосованого до холодів.
Вам знадобиться
  • - 50 г пряжі (75% шерсть, 25% нейлон, 205 м);
  • - 50 г пряжі (100% альпака, 166 м);
  • - 50 г пряжі (94% мохер, 6% нейлон, 49 м) для обв'язки;
  • - чотири спиці (4 мм);
  • - чотири спиці (3 мм);
  • - гачок (6 мм).
Інструкція
1
Зніміть мірки: обхват грудей, довжина спинки (приблизні мірки для той- тер'єра - 28-30 см і 24 см). Светр виконується гумкою, тому виріб буде добре розтягуватися. Зв'яжіть зразок, щоб визначити щільність в'язання: наберіть на спиці 19 петель, пров'яжіть 25 рядів ниткою в два складання (з двох мотків, вовни і альпаки), розмір полотна - 10 на 10 см.
2
В'яжіть светр від горловини вниз, наберіть на чотири спиці (4 мм) 48 петель, зв'яжіть гумкою 2х2 (дві лицьові, дві виворітні) 4, 5 см. Потім починайте робити додавання петель: додайте (зробіть накид) по 1 петлі в кожній другій парі виворітних, щоб вийшло 54 петлі. Продовжуйте в'язати до висоти 6 см, потім додайте по 1 петлі в останніх парах виворітних (вийде - 60 петель).
3
Продовжуйте в'язати до висоти 8 см гумкою 2х3 (дві лицьових, три виворітних), потім закрийте петлі пройм. На спицях на цьому етапі знаходяться 60 петель, по 15 на кожній спиці. Закрийте дві перші петлі на одній з спиць, що залишилися 13 петель переведіть на тримач для петель (шпильку), потім закрийте перші дві петлі на наступній спиці і в'яжіть залишилися 43 петлі гумкою 2х3 (дві лицьових, три виворітних).
4
В'яжіть спинку (43 петлі) гумкою ще 5 см, потім переведіть їх на тримач для петель. Перенесіть 13 петель переду на робочу спицю і пров'яжіть 5 см переду, потім з'єднайте перед і спинку, додавши по дві петлі там, де вони були закриті.
5
Продовжуйте в'язати до висоти вироби 19 см, потім починайте виконувати зменшення: в кожному другому ряду: два рази (на початку першої і третьої спиць) по дві петлі; два рази по одній петлі, ще один ряд - по дві петлі і останній - по три петлі. Закінчите виріб на висоті 24 см.
6
Виконайте рукавчики, набравши на спиці (3 мм) 36 петель уздовж краю пройми, зв'яжіть 3 см гумкою 2х2, закрийте лицьові - лицьовими, виворітні - виворітними (щоб не стягувати край), зв'яжіть другий рукавчик.
7
Зробіть обв'язку низу рукавів і краю светри гачком (6 мм): 1 стовпчик без накиду, одна повітряна петля, пропустіть 1 см, потім 1 стовпчик без накиду і т.д.