Як поміняти логін в пошті. Як в Яндексі поміняти пароль.

Для входу в поштову скриньку на будь-якому поштовому сервісі необхідно ввести логін та пароль. «Яндекс.Почта», Mail, Rambler, Yahoo - всі поштові сервіси рекомендують періодично міняти пароль для того, щоб зловмисники не могли з легкістю отримати доступ до інформації, що зберігається у вашій пошті. На відміну від пароля, логін поміняти можна.
Інструкція
1
Користувач може в будь-який час створити новий поштовий ящик і вибрати той логін , який йому більше подобається. Природно, в новій пошті все папки будуть порожніми, листи зі старого поштового ящика не будуть автоматично перенесені в нову пошту тільки з тієї причини, що користувачеві прийшло в голову назватися по-іншому. Що можна зробити в цій ситуації?
2
Приклад наведено для сервісу «Яндекс.Пошта». На інших поштових сервісах дійте за аналогією. Відкрийте пошуковик Яндекс. Якщо ви увійшли в свій старий поштовий ящик (самостійно або автоматично), вийдіть із нього. У лівій центральній частині сторінки під полем, призначеним для входу в пошту, знайдіть і натисніть напис «Завести поштову скриньку». Або ж відкрийте сторінку за адресою http://mail.yandex.ru і натисніть на кнопку «Завести пошту» в центрі сторінки.
3
Пройдіть всі кроки реєстрації: вкажіть ім'я та прізвище і виберіть собі логін , під яким ви будете входити в пошту. Придумайте пароль, підтвердіть його, виберіть секретне питання, дайте на нього відповідь. Вкажіть номер телефону і альтернативний e-mail (можете вказати свій старий поштовий ящик). Підтвердіть реєстрацію і увійдіть в свій новий поштовий ящик.
4
Щоб листи зі старого поштового ящика приходили на нову електронну пошту, налаштуйте складальник пошти. Для цього в правому верхньому кутку сторінки натисніть на кнопку-посилання "Налаштування" (вона распложена під адресою вашої поштової скриньки). На сторінці налаштувань виберіть розділ «Збір пошти з інших скриньок».
5
У новому вікні в поле E-mail вкажіть адресу свого старого поштового ящика та пароль для нього. Натисніть на кнопку «Включити збирач», дочекайтеся, поки сервіс перевірить правильність введених даних і встановить з'єднання з вашим старим поштовою скринькою. Встановіть потрібні настройки. Тепер листи, що приходять на вашу старою адресою, будуть автоматично перенаправлятися на нову пошту.