Як відновитися в пошті Рамблер. не можу відновити пошту на рамблере.

Якщо ви забули пароль від свого аккаунта на «Рамблері», його треба відновлювати. Найпростіший спосіб - відповісти на секретне питання, який ви встановлювали при реєстрації. Тоді ви тут же зможете скористатися своєю поштою. Складніше буде повернути доступ до поштової скриньки, якщо і відповідь на встановлений питання ви не пам'ятаєте. В цьому випадку доведеться вступити в листування зі службою підтримки, і відновити доступ вдасться лише через кілька днів. Втім, в таких справах, головне не швидкість, а результат.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку входу в «Рамблер-Пошту» http://mail.rambler.ru/. Натисніть на посилання «Забули пароль?», Розташовану під формою для входу в аккаунт.
2
Введіть адресу поштової скриньки, до якого ви забули пароль і перевірочний код, зображений на картинці. Увага, адреса потрібно писати цілком разом з ім'ям домена: @ rambler.ru, @ lenta.ru і т.п. Натисніть на кнопку «Продовжити».
3
Введіть відповідь на контрольне запитання точно так само, як ви вказували його, коли створювали аккаунт. Це стосується в тому числі і регістра букв - стежте, щоб без необхідності не була включена клавіша Caps Lock. Натисніть на кнопку «Продовжити». Якщо ви правильно відповіли на питання, система запропонує вам встановити новий пароль для входу в аккаунт.
4
Введіть у поля форми новий пароль. Повторіть його в рядку нижче і натисніть на кнопку «Продовжити», а затіємо на кнопку «Назад до пошту». На сторінці входу введіть в поля свої логін і новий пароль. Натисніть на кнопку «Увійти в пошту» - доступ в поштовий ящик відновлений.
5
Зверніться за допомогою в службу підтримки, якщо правильно відповісти на контрольне запитання вам не вдалося. Для відправлення запиту використовуйте форму на сторінці «Рамблер-Допомога» http://help.rambler.ru/feedback.html?s=mail.
6
Вкажіть в полях форми ваше ім'я та контактну адресу електронної пошти, на який вам згодом прийде відповідь від служби підтримки. Якщо додаткового e-mail-адреси у вас немає, ви можете його тут же створити в «Рамблер- Пошті». Для цього треба буде натиснути на посилання «Отримати адресу» і пройти процедуру реєстрації.
7
Вкажіть в тексті запиту: - адреса електронної пошти, до якої ви хочете відновити доступ; - дату створення поштового ящика (можна приблизну); - ім'я, прізвище і дату народження, які ви вказали при реєстрації; - який додатковий електронний адресу ви вказували; - коли ви останній раз успішно заходили в свій аккаунт; - який пароль, хоча б приблизно, ви вказували; - зразковий відповідь на секретне питання і саме питання. Також служба підтримки може уточнити у вас дані про ваше провайдере, IP-адресу, з якого ви зазвичай використовували пошту, назви додаткових папок у вашій поштовій скриньці, адреси, з яких вам приходили листи (хоча б трохи), номер Icq, який був прив'язаний до ящика і ін.
8
Не зневіряйтеся, якщо відповідь лист від служби підтримки вам доведеться чекати кілька днів. У кожному разі ваша заявка буде розглянута, і відповідь ви обов'язково отримаєте. Наберіться терпіння, і удачі вам.