Як мислити позитивно.

Позитивний людина завжди привносить радість у все, що б він не робив: говорив по телефону, сперечався про життєві цінності або йшов по вулиці. Позитивних людей люблять, до них тягнуться. Як мислити позитивно?
Інструкція
1
Помічати незвичайні вещіПозітівний людина завжди знайде незвичайне в звичайних речах. Подивіться, як відбивається сонце у весняній калюжі, як світло, що проходить крізь листя дерев залишає смішні "веснянки" на носі дуже серйозного мужчіни.Улибнітесь дитині, рисующему зелену морквину на асфальті, оберніться слідом божевільному ролер в класичній шляпе.Научітесь бачити те, що не бачать інші.
2
Поділитися радістю з другіміПосле того, як ви зрозумієте, що незвичайних речей на світі значно більше, ніж вам здається, настрій відразу ж покращиться! Тепер ви можете ділитися ним з другімі.Покажіте колезі, як красиво поєднуються кольору стікерів, на яких він записує чергове важливу справу. Яскрава заставка на робочому столі і зовсім небагато безумства (наприклад, приклеєний до настільної лампи смайлик) піднімуть і його настрій тоже.Так чому б не порадіти тому, що вас вже двоє?
3
Вірити в лучшееКак тільки ви навчилися бачити хороше в тих речах, які можете змінити, починайте змінювати свій внутрішній світ. Згадайте, як подумали, вмиваючись "Яке гарне ранку!", А не "Знову не виспався" (як це було раніше) .Удівітесь, з якою легкістю ви посміхнулися людині, випадково наступившему вам на ногу. Ви можете навіть не повірити тому, що простили раптом людини, на якого тримали образу кілька лет.Поверьте. Ви просто навчилися мислити позитивно і вмієте заражати своїм позитивом інших.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i44g6t88dPI
Позитивне мислення властиво людям, здатним знаходити позитивні моменти в самих непростих ситуаціях. Чому психологи рекомендують завжди мислити позитивно? В першу чергу тому, що негативні емоції не тільки забарвлюють світ в чорний колір, а й перешкоджають розвитку людини.
Негативні думки дуже прилипливі і тягнуть за собою такі ж. Результат цього - стрес, депресія, невроз, невпевненість в собі і своїх можливостях. Це заважає людині інтелектуально розвиватися, рости в професійному плані, повноцінно спілкуватися з іншими людьми. А крім цього, негативні думки здатні виснажувати фізичні сили людини і викликати важкі захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи і навіть рак.Польза позитивного мислення в тому, що воно дозволяє вийти за рамки загальноприйнятих шаблонів і направити потік думок на творення. Яскраві емоції, враження, які не видно під впливом негативу, відкривають свідомість і дозволяють побачити ситуацію з несподіваного боку. У позитивно налаштованої людини легше відбувається і спілкування з людьми. Він менш напружений, частіше посміхається і жартує, в кожній ситуації він здатний знайти позитивні моменти. Енергія думок може створювати, а може і вбивати. Думаючи про невдачі і труднощі ви притягує їх до себе. А думаючи позитивно, подумки представляючи ідеальний результат, ви робите його більш вірогідним, якщо, звичайно, докладаєте зусиль для здійснення своїх бажань. Енергія позитивних думок залучає удачу, наснагу, впевненість в перемозі. Так що якщо ви хочете бути здоровим і успішним людиною, то повинні навчитися мислити позитивно. Як це зробити? Намагайтеся якомога менше дивитися фільми і читати книги, які створюють поганий настрій без проблиску надії. Не дивіться новини, де розповідають про катастрофи, аварії та різних пригодах. Завжди намагайтеся побачити в людях щось позитивне. Посміхайтеся і говорите компліменти, будьте уважні і дбайливі - чим тепліше до вас будуть ставитися оточуючі, тим більше позитиву від них ви будете отримувати. У складній ситуації не поспішайте думати про погане і звинувачувати кого-небудь. Сприймайте проблему як завдання, яке потрібно вирішити, як урок, який потрібно засвоїти, щоб в майбутньому не допустити подібного.