Як здійснюється бронювання готелю.

Забронювати номер в готелі можна, звернувшись в одне з туристичних агентств або самостійно. Якщо ви маєте доступ до інтернету і кредитну карту, ви зможете в лічені хвилини здійснити бронювання будь-якого вподобаного готелю. Бронювання готелів в режимі реального часу доступно цілодобово.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - кредитна карта.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт готелю. Знайдіть віконце бронювання і заповніть пропоновані поля. Виберіть дату заселення та дату виїзду з готелю. Вкажіть кількість осіб, які будуть проживати в номері, тип номера і систему харчування. Потім уважно заповніть дані туристів - прізвище, ім'я, дату народження та інші необхідні деталі. Звірте зазначені дані з даними паспорта. Якщо все вірно, переходьте до наступного кроку.
2
Вкажіть тип банківської картки, її номер, термін дії, дані власника і т.д. Завершіть процес заповненням докладної контактної інформації. Підтвердіть факт бронювання. Через деякий час перевірте пошту. Вам прийде код бронювання і захисний код. Як правило, оплата за проживання відбувається в момент виїзду з готелю.
3
Здійснити бронювання готелю можна, скориставшись спеціалізованими системами бронювання готелів. Зайдіть на один з подібних сайтів, виберіть цікавить вас напрям або вкажіть повну назву готелю. Відзначте дати заїзду та від'їзду і не забудьте вказати в пропонованому віконці, подорожують з вами діти. Система видасть типи вільних номерів, можливі варіанти проживання та ціни на заявлені дати. Виберіть оптимальний для себе варіант і завершите бронювання. Деталі й код бронювання будуть відправлені на вашу електронну адресу.
4
Якщо ви вирішили забронювати готель на його сайті, перш ніж здійснювати резервацію, відвідайте один і спеціалізованих сайтів і порівняйте ціни. Професійні сайти розташовують величезною аудиторією, у зв'язку з чим отримують значні знижки від готелів. Тому часто у них дуже низькі ціни.
5
Не бійтеся користуватися послугами сайтів бронювання. Вони оснащені системою VeriSign, яка гарантує безпеку передачі і надійність зберігання персональних даних.
6
Перш ніж бронювати готель, переконайтеся, що ваша кредитна карта підходить для онлайн-платежів.