Як завершити процес диспетчера задач.

«Диспетчер завдань» - це додаток Windows, за допомогою якого користувач може отримувати інформацію про те, які програми і процеси виконуються в поточний момент на комп'ютері, про те, наскільки завантажена система. За допомогою «Диспетчера» також можна завершувати і запускати програми і процеси.
Інструкція
1
Щоб почати працювати з даними « Диспетчера задач », його необхідно викликати. Зробити це можна кількома способами. Перший спосіб: введіть на клавіатурі клавіші Ctrl, Alt і Del або Ctrl, Shift і Esc. Другий спосіб: клікніть в будь-якому вільному місці «Панелі задач " правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню лівою кнопкою миші пункт «Диспетчер задач ». Третій спосіб: через меню «Пуск» викличте команду «Виконати», введіть в поле без зайвих друкованих знаків taskmgr.exe і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter.
2
Якщо процес, який ви хочете завершити, являє собою запущену на комп'ютері програму, відтворену на «Панелі задач », можете вибрати один з двох способів. У вікні " Диспетчера задач » перейдіть на вкладку «Додатки», виберіть потрібну вам програму, виділивши її в списку лівої кнопкою миші, і натисніть на кнопку «Зняти задач у ».
3
Інший варіант: перейдіть на вкладку "Процеси", знайдіть процес запущеної програми, виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть на кнопку «Завершити процес». У тому випадку, якщо процес не збігається ні з однією викликаної вами програмою, працюйте тільки з вкладкою «Процеси».
4
Для завершення процесів в «Диспетчері задач » передбачено два види дій. Якщо вам необхідно завершити не просто один процес, а й інші процеси, пов'язані з ним, використовуйте контекстне меню. Виділіть у списку потрібний вам процес лівої кнопкою миші, клікніть по виділеній рядку правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Завершити дерево процесів».
5
Щоб завершити роботу комп'ютера через «Диспетчер задач », виберіть у верхньому рядку меню пункт «Завершення роботи» і клікніть в контекстному меню по команді «Вимкнення» лівою кнопкою миші. В меню «Завершення роботи» також доступні команди для переходу в сплячий і чекає режим, перезавантаження і зміна користувача. Щоб закрити вікно «Диспетчер задач », натисніть на значок [х] у правому верхньому кутку вікна або введіть на клавіатурі клавіші Alt і F4.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tc2bkgDGWF0