Як зареєструвати безкоштовно поштову скриньку.

З необхідністю мати електронну поштову скриньку стикається будь-який користувач інтернету. Без електронної пошти не можна зареєструватися на багатьох інтернет-сайтах, не вийде увійти в соціальні мережі. Багато ресурси пропонують можливість зареєструвати безкоштовний поштовий ящик. Найвідоміші - це пошуковики Google і Яндекс, портали Mail.Ru і Rambler.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або мобільний телефон з підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте інтернет-браузер і в адресний рядок введіть адресу того сайту, на якому будете реєструвати поштову ящик . Знайдіть напис, що пропонує зареєструватися, натисніть на неї і перейдіть до сторінки з реєстраційної анкетою. Заповніть запропоновані пункти анкети. Питання в таких анкетах однотипні на різних сайтах - треба вказати прізвище, ім'я, країну і місто, де ви живете.
2
Придумайте незвичайне і запам'ятовується ім'я поштової ящик а - ваш логін на сайт. Логін повинен складатися з латинських букв, можна в поєднанні з цифрами. Введіть придуманий логін до відповідного рядка анкети та система визначить, унікальний чи він. Якщо так, то продовжите реєстрацію. Якщо таке ім'я вже хтось вибрав до вас, придумайте інше ім'я. Якщо ви реєструєтесь на Mail.Ru або Рамблере, спробуйте вибрати інший домен зі списку; можливо, на іншому домені такий логін буде вільний.
3
Придумайте пароль, що складається з латинських букв, цифр, символів і їх поєднань. При введенні пароля в рядок анкети система сповістить вас, наскільки надійний пароль ви обрали. Повторно введіть його в іншому рядку анкети для перевірки.
4
Вкажіть номер мобільного телефону. Якщо у вас вже є електронна пошта, введіть адресу в анкету. Це потрібно для того, щоб у разі необхідності зв'язатися з вами і вирішити проблеми з вашим поштовим ящик ом. Виберіть секретне питання і відповідь на нього. Якщо на вказану вами адресу мобільного телефону прийшло смс-повідомлення з реєстраційним кодом, введіть цей код у відповідне поле на сторінці.
5
Перевірте дані, введені вами в анкету. Ознайомтеся з користувальницькою угодою. Введіть код перевірки з картинки. Якщо все правильно, натисніть «Зареєструватися». Після цього ви потрапите в свій новий поштовий ящик і зможете почати користуватися сервісом електронної пошти.
Зверніть увагу
Якщо при реєстрації ви вказували іншу адресу електронної пошти, до вас на цю адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації. У листі будуть вказані ваші реєстраційні дані. Роздрукуйте цей лист або запишіть усі дані, після чого видаліть, не зберігайте його на комп'ютері. У разі якщо ваша пошта буде зламана, інформація про ваше ящику (логін і пароль) стане відома постороннім.Еслі ви забудете свій логін, техпідтримка не зможе допомогти вам у його відновленні. Зверніться до своїх адресатів, яким ви посилали листи з вашої поштової скриньки - вони напевно нагадають вам ім'я ящика.
Корисна порада
У випадку якщо ви забули пароль, зверніться в техпідтримку вашої пошти. Якщо ви вказали адресу іншої пошти, ви отримаєте лист з керівництвом по відновленню пароля. Або вам прийде смс-повідомлення на вказаний номер мобільного телефону з вказівками по відновленню пароля.