Як торгувати овочами.

Один з видів торгівлі, який можна здійснювати з мінімумом початкових витрат - це торгівля овочами. Існує кілька способів, за допомогою яких ви можете здійснювати даний бізнес.
Інструкція
1
У першу чергу вам потрібно пропрацювати постачальників. У випадку якщо ви дислоковані в передмісті, ви можете закуповувати товари у фермерів, які мають особисте присадибне господарство, або здійснювати операції з кооперативами. Якщо ж ви перебуваєте в місті, то ви можете купувати овочі на овочевих базах, розташованих у межах міста. При розрахунку вигідності закупівлі у того чи іншого постачальника обов'язково враховуйте не лише ціну, але і якість продукції, а також витрати на її транспортування.
2
Для торгівлі на ринку вам буде потрібно укласти договір з адміністрацією, а також закупити обладнання, необхідне для розміщення продукції. Майте на увазі, що в цьому випадку вам будуть потрібні майже що щоденні рейси за свіжими овочами , також може виникати надлишок продукції, який ви не змогли продати за день. Продумайте, як ви можете використовувати його з вигодою для себе.
3
Другим варіантом є розміщення торгової точки в спальному районі, а саме оренда ларька. У цьому випадку у вас є можливість розміщення холодильної установки, однак оренда ларька, як правило, дорожче місця на ринку. Плюс до всього, потрібно узгодження з СЕС за фактом належних умов робочого місця, а також умов зберігання продуктів.
4
Найбільш економічним у використанні, а також простим є так звана «торгівля з машини». Для цього вам буде потрібно мікроавтобус, переобладнаний під перевезення і зберігання швидкопсувних продуктів. Його буде необхідно укомплектувати бензиновим генератором, а також холодильною установкою на випадок утворення надлишків продуктів, які не були продані. Ви можете розмістити машину поряд з ринком або ж у спальному районі і тут же приступати до торгівлі.
5
Пам'ятайте, що для легальності вашого бізнесу вам необхідна реєстрація юридичної особи. На даний момент в Російській Федерації найбільш дешевим варіантом є реєстрація ІП з використанням спрощеної системи оподаткування.