Як прикрасити тюль. Як прикрасити звичайну тюль.

Вікна - це «очі» будинку. Дуже важливо правильно їх оформити, саме для цього використовують штори і тюль. Деякі люди відмовляються від традиційних «бабусиних» фіранок, віддаючи переваги більш новим ідеям оформлення віконних прорізів. Якщо ви не хочете обтяжувати інтер'єр шторами, використовуйте тюль, який також можна оригінально і красиво оформити.
Інструкція
1
Ви можете прикрасити тюль звичайної атласною стрічкою. Виберіть її або в тон вуалі, або контрастного кольору. Відріжте невеликий відрізок стрічки і Протягніть, зібравши фіранку гармошкою. Більш елегантно виглядають однотонні стрічки, а більш нарядно - контрастні. Їх краще підбирати одного кольору з шпалерами або меблями.
2
Також ви можете прикрасити тюль за допомогою вишивки. Якщо ви вмієте вишивати, то можете зробити візерунок, який найбільш підходить для вашого інтер'єру. Наприклад, якщо кімната оформлена в східному стилі, то японські ієрогліфи будуть виглядати дуже оригінально.
3
Тюль, який призначений для кухні, оформіть тематичної вишивкою, наприклад, покажіть фрукти, овочі. Відмінно виглядатимуть і вишиті лимони, апельсини, яблука, соняшники або виноград.
4
Також ви можете застосувати аплікацію. Зараз в магазинах продаються різноманітні нашивки, які неважко пришити до вуалі. Наприклад, маленькі метелики, які кріпляться за тулуб, а крильця залишаються вільними. При будь-якому подиху вітерця або русі фіранки ви зможете спостерігати, як їхні крила тремтять, немов комахи оживають. Нашейте бабок і метеликів або симетрично, або тільки в одному кутку.
5
Ви можете прикрасити вуаль бахромою. Пришити її по верхньому або по нижньому краю. Намагайтеся підібрати її в тон фіранки.
6
Поекспериментуйте і над дитячою фіранкою. Прикрасьте тюль за допомогою вишивки або аплікації. Віддайте перевагу таким зображенням, як герої улюблених казок, тварини, паровозик, гноми, ляльки тощо.
7
На дитячу фіранку нашейте невеликі кишеньки, краще розташувати їх по нижньому краю. У них можна ховати маленькі сюрпризи для малюка, наприклад, цукерки, картинки і т.д.
8
Оформіть тюль невеликими букетами штучних квітів, бантами, стразами, невеликими шовковими китицями, помпонами, шнурами, ламбрекенами. Головне - застосувати фантазію і трохи попрацювати.