Як думати швидше.

Думати швидко в сучасному світі просто необхідно, і не важливо, зайняті ви в інтелектуальної діяльності або у творчій. Існує безліч способів поліпшити свою мозкову діяльність, вам потрібно тільки вибрати самі підходящі.
Інструкція
1
Щоб думати швидше, необхідно тренуватися так само, як ви тренуєтеся швидше бігати або плавати. Без систематичної роботи мозку неможливо підтримувати його якісну роботу, і, тим більше, розвивати. Тому намагайтеся думати якомога більше.
2
Тримати голову в тонусі не складно, можна почати з побутових ситуацій. Міняйте відпрацьовані дії на нові, наприклад, рушайте на роботу іншим шляхом або навчитеся писати лівою рукою. Це дієвий спосіб змусити мозок працювати, вирішуючи незвичні завдання.
3
Розвиваючі ігри дуже позитивно впливають на прискорення розумової діяльності, особливо це стосується тих ігор, де на кожен хід суперника дається строго відведений час. Наприклад, шахи - здавна вважається однією з найбільш інтелектуальних ігор. І віднесення її до спорту теж справедливо - ви тренуєте свій мозок, заточувати інтелект і розум.
4
Свіже повітря, достатня кількість сну і необхідна фізична активність - все це дуже сильно впливає на швидкість вашого мислення. У мозок надходить кисень, а це означає, що ви можете думати швидше. Щоденні годинні прогулянки - це мінімум для вашої інтелектуальної діяльності.
5
Вчіться мислити критично, чи не приймайте все на слово. Навіть якщо вже існує відомий вихід із будь-якої ситуації, шукайте свій. Ваш мозок повинен мінімальна кількість часу перебувати в автоматичному байдужому режимі. Оцінюйте, формулюйте свої судження, шукайте нові пропозиції та ідеї. Це може стосуватися як наукової діяльності, так і того, що приготувати на вечерю.
6
Спілкуйтеся і працюйте з людьми, і особливо, з кількома людьми відразу. Знаходження в компанії вимагає розумової настройки на різні канали одночасно, а також своєчасного перемикання, аналізу та участі.
7
Харчуйтеся правильно і регулярно, воліючи свіжі овочі і фрукти, а також горіхи, мед і цільнозернові. Пийте більше води і приймайте вітаміни. Не переїдайте, намагайтеся, щоб почуття пересичення не відвідують вас, а ось легкий голод, який можна перебити зеленим чаєм, позитивно позначиться на вашому умінні думати.
8
Навчіться помічати всі предмети, які вас оточують. Ви йдете по парку не просто так, перебуваючи в своїх неясних думках, а спостерігаєте. Все, що відбувається навколо, вас цікавить: люди, їх міміка і їх особливості, тварини, дерева, розташування характеристики будинків, кольори, звуки, температура. Прийшовши додому, спробуйте згадати і зафіксувати основні моменти побаченого. Ця вправа добре тренує пам'ять, спостережливість і зосередження.
9
Зміна діяльності плідно впливає на мислення. Якщо ви пишете наукову роботу і відчуваєте, що останні хвилини думати виходить зі скрипом, займіться чимось іншим. Це може бути прибирання, прогулянка, приготування їжі, оформлення кімнати - все, що задіє інші ділянки вашого мозку. Через півгодини можете сміливо повертатися до справи, що вимагає інтелекту, і будьте впевнені, робота буде сперечатися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=y4zO84HXi6o
Як відомо, людина активно використовує лише 10 відсотків власного потенціалу. Між тим, постійна робота над собою, активна розумова діяльність і прагнення до мети можуть значно збільшити цю цифру.
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Під час фізичної активності до головного мозку починає надходити кров, насичена киснем. Так, ранкова зарядка не тільки допоможе розім'яти м'язи після нічного сну, але і активізує мозкову діяльність. Для цього достатньо елементарних вправ: стрибків, присідань, нахилів і потягиваний.
2
Харчуйтеся правильно. Для успішної розумової роботи організм потрібно отримувати достатню кількість вітамінів. Також повноцінний раціон повинен включати в себе продукти, що містять залізо та фолієву кислоту. Щодня варто вживати в їжу пісне м'ясо, рибу, картоплю, запечений в мундирі, житній хліб, вівсяну або гречану кашу, молоко, йогурт, банани, яблука, волоські горіхи.
3
Визначте свій тип пам'яті. Бувають люди, які можуть швидко запам'ятати текст, тільки після складання плану, конспекту або ментальної карти. Цей тип пам'яті називається моторним. Деяким щасливчикам досить лише уважно і вдумливо прослухати інформацію, і вони вже готові відтворити її. Це пам'ять слухова. І третій тип - зорова пам'ять, володіючи якою людина запам'ятовує прочитаний чи проглянутий матеріал. Визначивши свою приналежність до того чи іншого типу, набагато легше справлятися з запам'ятовуємо великих обсягів інформації.
4
Володійте руками. Обома. Якщо ви правша, то спробуйте чистити зуби, розчісуватися і малювати лівою рукою. Якщо лівша - то навпаки. Поступово ускладнюйте завдання. Таким чином активізується робота обох півкуль мозку.
5
Нові маршрути. Відвідайте місця, де ще не доводилося бувати або куди давно не виходило вирватися. Це може бути і новий супермаркет в іншому районі міста, і парк розваг, який не вдавалося відвідати з часів далекого детства.Кроме того, змініть звичні маршрути, шукайте нові шляхи на роботу, навчання, в магазин. Нехай вони займають більше часу, але це чергова задача для мозку.
6
Відкиньте стереотипи! Особливо, в спілкуванні з іншими людьми. Постійно перебуваєте в пошуку відповідей, не відбуватися заїждженими фразами. Постійний контроль розмови не тільки стимулює активність мозку, але і тренує креативне мислення.
7
Вчіть мови. Це прекрасно розвиває пам'ять. Крім того, при вивченні іноземної мови, поліпшується здатність мислити асоціативно та послідовно, розкладати факти в голові «по поличках».
8
Номери телефонів набирайте по пам'яті. В століття мобільного зв'язку, коли номери друзів і колег зберігаються в пам'яті стільникового, мало хто знає хоча б третю частину з них напам'ять. Тим часом, запам'ятовування цифр - одне з найскладніших і в той же час найбільш продуктивних способів розвитку пам'яті. Крім того, зламаний телефон перестане здаватися глобальною проблемою.
9
Аналізуйте прожитий день. Перед сном, вже закінчивши всі справи, продумайте все, що відбулося за день. Постарайтеся згадати все, аж до незначних подій і дрібниць. Що важливе було зроблено? І що, навпаки, відкладено? Чого слід радіти? Про що каятися?