Як назвати двійню. Як потрібно називати двійнят.

Вибрати ім'я для дитини - це дуже відповідально. Хочеться, щоб воно було красивим, підходило характеру дитини і подобалося йому самому. А коли ви чекаєте відразу двох діточок, то сумнівів більше в два рази. Адже потрібно, щоб імена ще й поєднувалися один з одним.
Інструкція
1
Вибирайте імена, які не сильно схожі за своїм звучанням. Наприклад, Оля-Уля, Ваня-Даня або Маша-Даша на перший погляд звучать мило і цікаво. Але у маленьких дітей можуть виникнути складності і плутанина із запам'ятовуванням власного імені.
2
Подумайте, як звучатимуть імена в зменшувально-пестливих варіанті. Є імена, які не передбачають скорочень, наприклад, Ія, Ян або Діна. Якщо ви називаєте одного малюка подібним ім'ям, то й другому слід дати ім'я в тому ж ключі.
3
Відштовхуйтеся від по батькові. Обидва імені повинні з ним поєднуватися. Якщо по батькові занадто довге - не варто вибирати довгі імена. Зверніть увагу на закінчення імені та початок батькові. Якщо на стику слів знаходяться голосна і приголосна букви, то ім'я з по батькові звучатимуть м'яко і мелодійно, наприклад, Олег і Гліб Олексійович, Марина і Світлана Василівни. Поєднання декількох голосних або декількох приголосних букв вимовляються важче: Анна та Ірина Олексіївни, Костянтин і Ростислав Станіславович.
4
Не старайтесь дати дітям імена, які починаються на одну і ту ж букви. Данила і Діана звучать красиво, але якщо у вас не лежить душа до якогось імені і хочеться назвати дитину не Данилом, а Сергієм, робіть так, як каже ваше серце. Діти - це не породисті щенята або кошенята. До чого подібні рамки і умовності?
5
Виберіть імена згідно святках. Мабуть, це - найпростіший спосіб. Останнім часом це ще й данина моді. Завжди можна вибрати з ряду імен, ті які подобаються більше. Так, дітям, народженим 10 січня, можна дати такі імена, як Агафія, Антонія, Вавила, Глікерій, Юхим Ігнатій, Никанор, Петро, Секунд, Симон, Феофіл.
6
Постарайтеся придумати імена таким чином, щоб одне не було занадто поширеним, а інше дуже рідкісним, наприклад Рафаель і Сергій або Агрипина і Світлана. Не найвдалішим варіантом буде, якщо одне ім'я дуже короткий, а інше довге, наприклад, Євангеліна і Ада, або Святослав і Гліб.
Буває так, що маленьке чудо з'являється не одне. Останнім часом, завдяки ЕКО, це відбувається все частіше. І ось до всіх турботам додається ще одна - як же назвати не одного, а двох дітей? Всім хочеться бути оригінальними, а кількість імен обмежено ...
Батьки близнюків часто прагнуть бути оригінальними, але при цьому вкрай рідко одягають дітей по-різному, хоча, здавалося б, розуміють, що близнюки хоч і схожі зовні, але особистості щось у них різні. З іменами теж нерідко виникають свої труднощі. Начебто треба підкреслити відмінності, але ідентичність при цьому хочеться зберегти.

Одна буква

Досить поширений прийом - імена, що починаються на одну букву. Олександр і Олексій, Федір і Феофан, Володимир і Василь, Регіна та Римма, Антоніна та Анастасія ... Варіантів достатньо, проте незручність зключается в тому, що ініціали у дорослих близнюків будуть однаковими, тобто в офіційних документах може виникнути хоч і невелика, але плутанина, тим більше що й дати народження ідентичні.

Перспективна рима

Співзвучні дитячі імена в чому зручні, особливо коли потрібно покликати дітей з двору вечеряти або спати. Миша і Гриша, Саша і Маша, Гоша і Льоша, Вася і Тася - всі вони в дитинстві звучатимуть схоже, а коли дітки виростуть, «виростуть» і їх імена. Складність полягає в тому, що не всі «дорослі стану» імен, нравящиеся батькам можна легко скоротити до римуються дитячих. Задумали ви, скажімо, назвати синів-двійнят в честь письменників Стругацьких, але так красиво стоять поряд Борис і Аркадій зовсім не звучать у вигляді «Борі і Аркаши». Втім, вихід можна знайти і в цьому випадку, якщо, наприклад, згадати від дореволюційної манері змінювати дитячі імена на закордонні лади або додавати «сюсюкательние» суфікси. Борик і Арік або борюся і Аркася приміром, звучать вже цілком в риму, нехай і трохи дивно і незвично.

Трохи історії

Багато хороших варіантів можна знайти в художній літературі та історії. Причому зовсім не обов'язково, щоб герої були близнюками або кровними родичами. Георгій і Серафим (в честь легендарних легкоатлетів Знаменских), Ромео і Джульєтта (по-русски можна: Роман і Юлія), Тристан та Ізольда (росіян аналогів немає, але комусь можуть сподобатися і оригінали), Зігфрід і Брунгільда, Марта і Яцек , Давид і Голіаф і т. д. Екзотикою, начебто Нейрон і Аксон, краще не зловживати: дітям і в школі глузування забезпечені, і дорослим з такими іменами від неврозів не втекти. Уподібнюватися химерності Манілова і називати дітей Фемистоклюс і Алкід, так само не варто, але поритися в книгах, особливо якщо у батьків немає забобонів, потрібно обов'язково.