Як використовувати скипидарні мазь. Як закапати борну кислоту.

Скипидарна мазь застосовується при запаленнях суглобів (артритах), запаленнях м'язів (міозитах), при невралгіях, простудних захворюваннях. Основною діючою речовиною мазі є очищений скипидар або терпентинова масло, яке має місцеву відволікаючу та зігріваючу дію, за рахунок чого зменшується набряк, біль і запалення.
Вам знадобиться
  • - скипидарна мазь;
  • - мед;
  • - ведмежий жир;
  • - борсуковий жир;
  • - дитячий крем.
Інструкція
1
Застосовуйте мазь при зазначених захворюваннях. Якщо у вас загострився артрит, наносите мазь на запалені суглоби, інтенсивно втираючи в шкіру. Застосовувати скипидарну мазь можна 3 рази на день і на ніч. Такий же спосіб використовуйте при запаленнях м'язів, розтягненнях, невралгіях, бурситах ліктьових, колінних і плечових суглобів.
2
При запальних захворюваннях бронхів, при ГРЗ, ГРВІ, грипі, застуді наносите мазь на груди і спину, а також на ступні. Надіньте вовняну білизну і шкарпетки. Мазь допомагає швидко впоратися з простудними і вірусними захворюваннями без застосування більш радикальних методів. При розтиранні грудей і спини уникайте нанесення мазі на ділянку серця.
3
Для розтирання дітей скипидарну мазь використовуйте з двох років, порадившись з дільничним педіатром. Найбільш ефективно натерти мазь ю ступні дитини і відразу ж укласти під теплу ковдру. Для найкращого дії одягніть дитині вовняні шкарпетки.
4
Не використовуйте скипидарну мазь, якщо у вас або вашої дитини підвищена температура, разраженной або пошкоджена шкіра. Також мазь не можна використовувати при захворюваннях нирок, при астмі, при алергічних реакціях, при захворюваннях печінки, дерматитах, індивідуальної нестерпності.
5
Використовуйте мазь не більше 7-10 днів. Якщо вам необхідно більш тривале застосування, отримаєте рекомендацію лікаря.
6
Якщо при використанні мазі шкіра червоніє, то можете змішати в рівних пропорціях дитячий крем і скипидарну мазь і використовувати склад за прямим призначенням. При простудних захворюваннях змішайте мазь з рідким медом або з Борсучим, ведмежим жиром в рівних пропорціях. Втирайте засіб в шкіру спини, грудей і ступень. Через кілька днів ви забудете про хвороби.
7
У виняткових випадках при застосуванні мазі можливе підвищення серцебиття, задуха, судоми, зниження артеріального тиску. При появі побічних ефектів негайно промийте ділянки з нанесеною мазь ю водою з милом і зверніться до лікаря.