Як пофарбувати волосся в зелений. Як зробити кольорові пасма без окраса.

Екстремальні кольору волосся бувають затребувані на вечірках, спеціальних фотопроектах і для кінозйомки. Придбати зелений колір можна за допомогою спеціальних барвників.
Вам знадобиться
  • - кольоровий гель для волосся;
  • - тонік для волосся;
  • - освітлювач для волосся;
  • - кольорова фарба для волосся;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Є кілька способів придбати настільки нестандартний відтінок волосся. Це стійкі барвники, що не вимиваються навіть через місяць після окраса, і нестійкі, які тримаються до першої помивки волосся. Стійкі - це фарби, які містять аміак, а нестійкі - це кольорові лаки для волосся, тоніки і т.д.
2
Купіть спеціальний лак для волосся. Він надає певний відтінок вашим волоссю. Розчешіть волосся і нанесіть з відстані в 25 см лак на пасма. Також можете використовувати кольорову туш для волосся, її почали виробляти ще в середині 90-х. Нанесіть туш на обрані пасма і покладіть їх. Спробуйте використовувати кольоровий гель для волосся, іноді він продається з гребінцем. До того, як він висохне, волосся можна укладати по-різному. Наприклад, випряміть їх і пофарбуйте пасма, які обрамляють обличчя. Кольорові гелі або фарби можна купити в театральних магазинах, де продають грим.
3
Змінити колір волосся можна за допомогою відтінкових бальзамів. Але найкраще він діє на світлі волосся , тому, якщо ви брюнетка, не розраховуйте на яскраво-зелений колір волосся. Тоніки тримаються на локонах протягом тижня, максимум двох. Це найкращий варіант для тих, хто хоче трохи внести зміни у свою зовнішність, але не спалювати волосся стійкими фарбами.
4
Якщо хочете, щоб ваші волосся зберегли зелений колір надовго, то освітлити їх перед забарвленням. Використовуйте для цього білу хну. Купіть фарбу потрібного кольору в магазині професійної косметики і проведіть фарбування. Ви можете звернутися до фахівця або пофарбуватися самої. Розділіть волосся на пасма і нанесіть фарбу на них, почекайте 25 хвилин і змийте великою кількістю води. Нанесіть зволожуючий бальзам для волосся. Мийте голову не менше, ніж через добу після фарбування, так колір довше протримається. Найкраще асортимент квітів надає фарба Manic Panic.
Корисна порада
Використовуйте рукавички для захисту шкіри рук від фарбування в зелений колір.