Як купити машину в Білорусі. Як Білорусі кпитися машину.

Купувати недорогу іномарку росіянам поки що найкраще в Білорусі, так як з 2012 року знімаються обмеження на ввезення автомобілів, розмитнених в цій країні після 1 січня 2010 року.
Інструкція
1
Зверніться на один з білоруських сайтів, на яких постійно публікуються оголошення про продаж автомобілів: http://zarulem.by, http://www.myauto.by, http://www.abw.by. Виберіть підходящий варіант зі списку, вказавши перед цим в полях для пошуку необхідні вам характеристики машини. Порівняйте ціни на автомобілі з російськими, зайшовши на сайт www.auto.ru (або аналогічний). Однак якщо вартість авто, яке можна придбати в Білорусі , надто низька, краще відмовитися від цього варіанту, тому що, можливо, що ця машина числиться в угоні.
2
Перевірте представлену в оголошенні інформацію. Особливу увагу приділіть тому, чи відповідають технічні характеристики обраної вами моделі екологічному стандарту «Євро-4», тому що, в іншому випадку, ви не зможете ввезти її до Росії. Для цього зверніться до ресурсів Федеральної митної служби, зайшовши на сторінку http://ved.customs.ru, де введіть в форму найменування марки і моделі машини. Дізнайтеся, чи варто купувати в Білорусі саме цей автомобіль.
3
Зателефонуйте продавцеві за вказаним в оголошенні номером телефону і домовтеся з ним про зустріч. Обміняйте перед поїздкою необхідну суму в рублях на долари або євро і покладіть їх на карту.
4
Прийшовши на зустріч з продавцем, попросіть його показати всі наявні у нього документи на машину. Огляньте автомобіль і обов'язково зробіть пробну поїздку, щоб переконатися в його ходових якостях. Якщо є можливість, зверніться в сервіс за вашим вибором і ознайомтеся з укладенням фахівців про технічний стан машини.
5
Якщо вас все влаштовує, оформляйте договір купівлі-продажу і вирушайте разом з продавцем до найближчого відділення ДАІ для зняття автомобіля з обліку й оформлення транзитних номерів. Завірте складений і підписаний обома сторонами договір у співробітників білоруської автоінспекції і тільки після цього розраховуйтесь з колишнім власником машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tFO2PVuvJxg
Зверніть увагу
Як купити машину в Білорусії. Багато останнім часом, напевно помітили збільшену кількість автомобілів на Білоруських транзитних номерах, та й на сайтах-форумах автомобільній тематиці одними з топових тем є саме покупка автомобіля в Білорусі. Основним фактором, який розбурхав даний попит на автомобілі з Білорусі є їх ціна.
Корисна порада
Порядок дій. Отже, Ви зібралися з думкою купити авто в Білорусії, привезти його безмитно, отримати на нього ПТС, поставити на облік і користуватися (або перепродати). Тим більше що самий хороший вибір варіантів - з початку 2013 року, коли були зняті обмеження по даті розмитнення в РБ. Як вибрати машину в Білорусі. Не рекомендуємо вибирати в РБ авто з малим об'ємом двигуна (до 1500 см) - різниця в ціні в РФ і РБ на них буде не великий.