Як змайструвати прості вироби на зимову тематику.

Напередодні Нового року та Різдва в повітрі витає дух свята. Люди прикрашають будинки і вулиці, готують подарунки близьким, наряджають ялинки. Магазини пропонують безліч новорічних прикрас, сувенірів, гірлянд. Але куди приємніше повісити на ялинку або подарувати рідним зворушливі вироби, зроблені своїми руками, особливо якщо творити буде дитина.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір, фольга, картон;
  • - ножиці, клей;
  • - блискітки, мішура;
  • - паєтки, бісер, стрази;
  • - нитки, тканина;
  • - глина, пластик.
Інструкція
1
Найбільш прості падлюка на зимову тематику виходять з кольорового паперу. Змайструєте разом з дитиною яскраві ліхтарики та гірлянди на ялинку. Виріжте з фольги хитромудрі сніжинки і прикрасьте ними вікна. Підвісьте паперові зірки до стелі, і ви побачите, як зміниться ваш будинок.
2
Який Новий рік обходиться без ялинки? Змайструєте символ Нового року з мішури, наклеївши її на картонний конус. Зробіть основу з дроту, обклейте рисової папером і помістіть всередину свічку - оригінальний свічник виготовляється дуже швидко і без великих витрат. Купіть цукерки в зелених обгортках і наклейте їх скотчем на конус з картону, вийде солодка ялинка.
3
Змайструвати прості падлюка на зимову тематику можна з застигаючого пластику або глини. Зліпити разом з дитиною іграшки на ялинку, свічники, сувеніри. Запечіть падлюка в духовці, прикрасьте блискітками та бісером.
4
Зробіть новорічні рамки для фотографій. Для цього купите звичайні дерев'яні рамки, обклейте їх папером, тканиною, мішурою. Прикрасьте стразами, пайєтками і блискітками. І не забудьте помістити всередину фотографії з зимового відпочинку.
5
Прості падлюка на зимову тематику можна змайструвати з пап'є-маше. Це і різні ялинкові прикраси, і карнавальні маски - все, на що вистачить фантазії. Спочатку зробіть основу з пластиліну або гіпсу, потім обклейте її декількома шарами паперу, змоченою в клейстері. Добре висушіть саморобку, розфарбуйте і декорують за вашим смаком.
6
Якщо ви вмієте в'язати, то спицями або гачком зв'яжіть падлюка на зимову тематику. Ажурні сніжинки, зв'язані гачком, накрахмальте і прив'яжіть до них ниточки. В'язаних сніговиків посадите під ялинку. Зшийте різдвяні чобітки, прикрасьте їх вишивкою і повісьте над каміном. Дід Мороз обов'язково покладе всередину подарунки.
7
Не забудьте змайструвати листівки до Нового року. Наклейте на картон аплікацію або колаж, прикрасьте стрічками, блискітками, кульками пінопласту. Напишіть всередині листівки привітання або вклейте вишивку. Якою б не була саморобка на зимову тематику, головне, щоб вона була виконана з душею.