Як захистити садові дерева від шкідників.

Всім садовим рослинам необхідний захист від різних шкідників, і дерева не виняток. Обробити їх можна як за допомогою хімічних розчинів, які можна придбати в спеціалізованих магазинах, так і застосувавши народні рецепти.
Вам знадобиться
  • - листя лопуха;
  • - цибулиння;
  • - бадилля картоплі;
  • - бадилля томатів;
  • - часник;
  • - цибуля;
  • - вода.
Інструкція
1
Настій з листя лопуха. Для його приготування вам потрібно 8-10 листків, які необхідно подрібнити і укласти в алюмінієве відро, заповнивши його обсяг на 1/3. Траву доверху залийте крутим окропом і залиште настоюватися на 2-3 дні. Отриманий розчин профільтруйте через звичайну марлю. Даним настоєм обприскуйте садові дерева 2-3 рази протягом місяця, з проміжком не менше 6 днів.
2
Ботва картоплі допоможе захистити ваші дерева від павутинного кліща та попелиці. Для цього 1,5 кг картопляної гички (подрібненої) залийте 10 літрами крутого окропу. Залиште отриману суміш на 4-6 годин. Після цього отриманим настоєм обприскати як коріння, так і листя дерев.
3
Цибулиння допомагає позбутися від наступних шкідників : рослиноїдних совок і клопів, гусениць, яблучної медяниці, плодожерки, павутинного кліща і тлі. Для цього 200 грам цибулиння залийте 10 літрами крутого окропу і витримайте 5-7 днів. Отриманий розчин профільтруйте. Обприскувати дерева слід протягом місяця з проміжком 6-7 днів.
4
Ботва томатів допомагає позбутися білявки, совки, попелиці і гусениць. Для цього необхідно 400 грам листя гички (свіжих) залити 10 літрами води і прокип'ятити протягом 30-40 хвилин. Після цього залиште настій на 2-3 години в прохолодному місці. Після того як ви процідіть розчин, обприскати їм дерева.
5
Подрібнений часник позбавить ваш урожай від павутинного кліща. Для цього подрібніть 50 грамів часнику і залийте його 10 літрами крутого окропу. Залиште розчин настоюватися протягом 40-60 хвилин. Перед обприскуванням дерев настій процідіть.
6
Для захисту дерев від медяниць обприскати ваші садові дерева цибулевим настоєм. Для цього 300 грам лука перекрутите на м'ясорубці і залийте 10 літрами крутого окропу. Через 2-3 дня процідіть отриманий настій. Обприскувати слід 2-3 рази протягом місяця.