Як навчитися грі в гольф.

Здавна однією з найбільших ігор для джентльменів є гольф. За часів його культивування, та й в наші дні в багатьох країнах цей вид спорту був і залишається прерогативою людей з вищого суспільства. Гольф передбачає певні правила поведінки і регламенти: охайний зовнішній вигляд, хороші манери і чемність гравця. Про це має пам'ятати кожна людина, бажаючий навчитися грати в нього.
Інструкція
1
Навчитися цієї грі досить нескладно. Учасники можуть бути різної кваліфікації та рівня підготовки, а суддя не потрібен, так як перед виходом на поле кожен гравець отримує спеціальну картку для обліку зроблених ударів і визначення результату.
2
Перш ніж приступати до навчання грі в гольф , потрібно придбати ключку. Але спочатку відвідайте кілька пробних занять, вирішите, чи підходить вам цей вид спорту, і тільки потім купуйте екіпіровку. Врахуйте, що фахівці рекомендують не витрачатися на предмети від відомих виробників. Якщо ви придбаєте дорогу ключку, а грати в гольф ще не вмієте, то це може бути зрозуміле досвідченими гравцями як поганий смак.
3
Зверніть увагу на взуття для гри в гольф : вона не повинна псувати газон. Деякі грають в звичайних спортивних кросівках на плоскій підошві, але можна купити спеціальні черевики з м'якими шипами. Вони продаються в спеціалізованих салонах або інтернет-магазинах.
4
Мета гри в гольф проста: потрібно пройти 18 лунок. У кожну лунку виробляється фіксовану кількість ударів, можливих для його проходження. Коли на одну лунку надається три удари - це називають мінімальний PAR, коли дається п'ять ударів максимальний PAR. Варто зауважити, що для гри в гольф існують поля тільки з PAR 3, PAR 4 і PAR 5, а полів PAR 2 і PAR 6 не буває.
5
Як правило, 18 лунок гравець проходить за 72 удари. Наприклад, четверту лунку PAR 5 ви повинні пройти, зробивши п'ять ударів. Якщо ви зумієте домогтися цього за один удар, то ви зробите Hole in One і заносите в картку цифру 1. У разі, якщо ця лунка буде вами пройдена за два удари, ви зробите Double Eagle, а в картку внесете цифру 2 і так допускається до десяти ударів.
6
Якщо за десять ударів вам не вдалося пройти будь-яку з 18 лунок, то ви вибуває з гри. Після того як пройдено усі 18 лунок, ваші зароблені бали сумуються і по них підводяться підсумки. Переможцем в гольф е вважається той, хто набрав найменшу кількість очок.