Як перекодувати документ.

На сьогоднішній день існує велика кількість форматів, які використовують в якості контейнера для електронних документів. Найбільш функціональні - Djvu і Pdf. Якщо формат Pdf використовується скрізь і для його читання можна скористатися браузером, формат Djvu вимагає установки додаткового ПЗ. Оптимальним рішенням сформованої задачі може стати установка програми для конвертування з одного формату в інший.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Universal Document Conveter.
Інструкція
1
Утиліту Universal Document Conveter можна скачати за наступним посиланням http://www.print-driver.ru/download. Встановіть скопійований інсталяційний файл, пройшовши стандартну процедуру, натискаючи кнопки «Прийняти», «Далі» і «Готово». Для перегляду файлів формату Djvu вам буде потрібно скопіювати з цього сайту http://www.caminova.net/en/downloads/download.aspx?id=1 спеціальний плагін.
2
Натисніть правою кнопкою миші на Djvu-файлі і виберіть пункт "Відкрити" або "Відкрити за допомогою». У вікні вибору програми за замовчуванням клікніть лівою кнопкою миші на значку Internet Explorer. Тепер натисніть кнопку Print, яка знаходиться на панелі інструментів недавно скопійованого плагіна.
3
У вікні «Друк документа» виберіть серед списку доступних принтерів Universal Document Converter, потім натисніть кнопку «Властивості». У лівому блоці кнопок натисніть на «Завантажити настройки» і виберіть файл-сценарій Text document to PDF і натисніть клавішу Enter.
4
Для початку конвертації відкритого документа необхідно у вікні «Друк» натиснути клавішу Enter або кнопку «ОК». Через деякий час для вихідного файлу буде створено копію в іншому форматі, яка знаходиться в каталозі UDC Output Files (в папці «Мої документи»). Час конвертації залежить від кількості відсканованих сторінок і загального обсягу документа.
5
По закінченню процесу створення нового файлу pdf-документ буде автоматично запущений через програму перегляду електронних документів , яка обрана за замовчуванням, наприклад, Adobe Reader або Foxit PDF Reader.
6
Якщо запуск нового документа не стався в автоматичному режимі, спробуйте відкрити файл вручну. Відкрийте каталог «Мої документи», перейдіть до папки UDC Output Files і двічі клацніть мишкою по значку файлу.
Якщо ви опинилися в ситуації, коли вам терміново потрібен відбиток печатки, якої немає під рукою, ви можете зробити якісну копію, за умови, що у вас є сканер, кольоровий принтер та деякі навички роботи в редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • Оригінальний відбиток печатки на будь-якому документі, сканер, кольоровий принтер, Photoshop.
Інструкція
1
Щоб отримати хорошу копію печатки, візьміть документ з оригінальним відбитком і за допомогою сканера зробіть цифрову копію в максимальному розмірі.
2
Відкрийте отримане зображення в Photoshop, виріжте фрагмент з печаткою інструментом Crop Tool і очистіть фон від тексту під відбитком інструментом Clone Stamp Tool. У вас повинна вийти чітка копія друку у високому дозволі.
3
Тепер створіть нове зображення розмірами не менше того, що у вас вже є, вибравши як фону прозору підкладку. Для цього натисніть клавіші Ctrl + N і виберіть в полі Background Contents значення Transparent.
4
Виділіть відбиток печатки інструментом Magic Wand Tool. Для цього клацніть інструментом на фоні, а потім інвертуйте виділення, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши Select inverse.
5
Візьміть інструмент Move tool і перетягніть виділений відбиток печатки на нове зображення з прозорим фоном. Виконайте злиття шарів, натиснувши Ctrl + Shift + E і, збережіть отриманий результат в форматі GIF, натиснувши Ctrl + S.
6
Відкрийте документ Word і вставте збережений відтиск печатки в потрібне місце. Відрегулюйте приблизний розмір відбитка і надрукуйте тестову сторінку. Звіртеся з оригінальним розміром друку, потім ще раз відрегулюйте розмір відбитка і надрукуйте ще одну пробну сторінку. Виконуйте підгонку розміру друку доти, поки не досягнете точної копії. Перевірку на точність найкраще визначати, наклавши копію на оригінал і направивши листи до джерела світла.