Як перенести з Exel в Word. Як об'єднати комірки в excel без втрати даних.

В деяких випадках потрібно скопіювати дані з одного документа в інший, причому створені вони можуть бути різними програмами. Найчастіше потрібно перенести кілька таблиць з документа, створеного в MS Excel, в новий документ текстового редактора MS Word або навпаки.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб, але не завжди дієвий, полягає у використанні системного буфера обміну. Виділіть необхідні дані або комірки і натисніть клавіші Ctrl + C або Ctrl + Insert. Цю ж операцію можна здійснити через меню «Правка» і пункт «Копіювати». Потім перейдіть до документа, в який необхідно скопіювати фрагмент, і натисніть клавіші Ctrl + V або Shift + Insert, або через меню «Правка» і пункт «Вставити».
2
Напевно ви знаєте, що в кожній програмі з пакету Microsoft Office є інструмент «Буфер обміну». Він дозволяє копіювати і зберігати в пам'яті протягом роботи програми до 24 фрагментів. Скопіюйте кілька фрагментів і вставте їх, використовуючи «Буфер обміну Office». Викликати вікно цього інструменту можна через меню «Правка», вибравши однойменний пункт.
3
Якщо цей спосіб не допоміг повністю перенести всі дані з одного файлу в інший, рекомендується скористатися альтернативним способом, який заснований на збереженні в файл одного формату. Практично всі види документів пакета програм Microsoft Office однаково записують і зчитують інформацію з файлів формату xml. Він вважається зручним і досить практичним форматом. Іншими словами, xml - ніщо інше як архів, всередині якого знаходиться інформація.
4
Якщо ви використовували більш нові версії таких програм, як MS Word 2007 (2010) або MS Excel 2007 (2010), могли помітити, що звичні формати були замінені на нові, наприклад, docx і xlsx. Нові формати повністю складаються з xml-документів, а букву "x" додали, щоб не допустити плутанину.
5
Збережіть документ у форматі xml, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + S. У вікні збереження файлу перейдіть до пункту «Тип файлу» і виберіть рядок «XML-документ». В іншому редакторі відкрийте цей файл, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + O.