Як змонтувати образ в dt.

Образ диска містить в собі всі дані, які можуть перебувати на звичайному CD або DVD диску. Якщо для читання CD потрібна наявність відповідного пристрою, то для віртуального диска необхідно створити віртуальний привід. Змонтувати образ диска на віртуальний привід в Daemon Tools Pro можна за кілька кроків.
Інструкція
1
Відкрийте програму Daemon Tools Pro. У нижній частині вікна програми переключіться на вкладку огляду віртуальних дисків - Virtual CD/DVD Devices. Панель знаходиться або в самому низу, або відразу над тумблерами перемикання. У верхньому рядку меню виберіть розділ "Інструменти" (Tools) і викличте команду «Додати віртуальний IDE диск» (Add IDE Virtual Drive). Дану команду також можна викликати в випадаючому меню, клікнувши правою кнопкою миші в будь-якій вільній області в полі Virtual CD/DVD Devices. Якщо у вікні програми налаштоване відображення панелі Basic, натисніть на відповідний значок зі знаком «+».
2
Дочекайтеся, коли програма створить новий віртуальний диск. В поле Virtual CD/DVD Devices з'явиться значок поки ще порожнього приводу. До тих пір поки ви не змонтуєте на нього образ, він матиме позначку Empty. Виділіть значок диска лівою кнопкою миші і виберіть на «Панелі завдань» (Tasks Panel) пункт «Монтувати образ» (Mount Image). Інший варіант: виберіть в меню Tools команду Mount або клікніть по значку диска правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду Mount Image.
3
Відкриється вікно - вкажіть в ньому шлях до образу диска в форматі .iso, (.mds, .mdf і так далі) і натисніть клавішу Enter або кнопку «Відкрити» (Open). Дочекайтеся, коли образ диска буде змонтований на віртуальний привід. Після цього можете закрити програму Daemon Tools Pro. Відкрийте елемент «Мій комп'ютер», щойно створений привід зі змонтованим на нього чином перебуватиме в списку доступних ресурсів після всіх локальних і знімних дисків вашого комп'ютера.
4
Працювати з образами дисків можна так само, як і зі звичайними CD або DVD дисками. Клікніть по іконці диска, щоб запустити або відкрити його. Віртуальний привід перебуватиме в списку дисків комп'ютера доти, поки ви не видалите його за допомогою додатка DT. Щоб видалити віртуальний привід, клікніть на його значку правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду Remove Virtual Drive. Підтвердіть свою дію і дочекайтеся завершення операції.