Як посадити мигдаль.

Квітучі декоративні чагарники здатні перетворити сад. Декоративний мигдаль користується великою популярністю у садівників. Батьківщиною даного чагарнику є Кавказ.
Інструкція
1
У висоту мигдаль може досягати 3-8 м. Чагарник дуже схожий на черешню. Квітки рослини складаються з бокальчатой сростнолістную чашечки і червоного віночка. Плід мигдалю - кістянка, яка покрита волосками. У нього гладка поверхня. Перший плід зазвичай з'являється вже на 3 рік життя. Плодоношення триватиме близько 50 років.
2
Ви можете посадити в саду мигдаль низький. Цей чагарник має рожеві бутони і рожеві пелюстки. Також велике поширення одержав мигдаль Ледебура. Він має середній розмір. Листя цього виду кілька більшого розміру. Мигдаль трилопатевий є найкрасивішим видом серед всіх інших.
3
Розмножувати мигдаль ви можете насінням і вегетативно. Займатися посівом рекомендується восени або навесні. Пересадку рослина переносить досить добре. В перші роки мигдаль буде рости швидко. Використовувати кущі можна для оформлення кам'янистих порід. Проектувальники часто використовують мигдаль для озеленення заміських, приватних і дачних ділянок. Якщо мигдаль росте на газоні, то найкраще до нього посадити літники, наприклад, волошки, иберис, гипсофилу або почвопокривні рослини. Добре виглядають композиції мигдалю з хвойними рослинами. Невисокий чагарник мигдалю буде добре поєднуватися з каменями в японському садку.
4
Декоративне мигдаль ное дерево по суті є чагарником середнього розміру. Це не применшує привабливості рослини. До середини весни на чагарнику вже починають з'являтися яскраві рожеві квіти.
5
Декоративний мигдаль сильно відрізняється від звичайного, на якому ростуть горіхи. Максимальна висота декоративного рослини становить 7,5 м. Його можна використовувати для створення декоративної огорожі. У період цвітіння ваша декоративна оградка буде просто невпізнанна.