Як знайти роботу з відрядженнями.

Якщо замислюючись про нове місце своєї трудової діяльності, ви уявляєте собі не нудне сидіння в офісі або монотонна праця біля верстата на заводі, а постійні роз'їзди по регіону і всій країні, закордонні стажування та міжнародні конференції, переговори по всьому світу, значить вам потрібна робота з відрядженнями. Пошук роботи роз'їзного характеру має деякі нюанси в порівнянні з пристроєм на звичайну роботу.
Інструкція
1
Розвивайте навички спілкування. Роз'їзний характер роботи вимагає певного рівня відкритості й комунікабельності. Адже вам доведеться вести справи та переговори і досягати домовленості не з колегами, які оточують вас щодня, а з новими, незнайомими людьми.
2
Вчіть мову. Чудове володіння іноземною мовою дасть вам незаперечну перевагу перед іншими претендентами, а можливо, стане вирішальним фактором для роботодавця в пошуку потрібної кандидатури. Якщо ж ви націлені на роботу в міжнародній компанії з закордонними відрядженнями , знання іноземної стає не просто важливим, а необхідною умовою. Зрозуміло, що німецька мова стане в нагоді вам при влаштуванні в німецькі, австрійські, швейцарські компанії, а французький - при влаштуванні у французькі і бельгійські організації. Однак якщо ви ще не зупинили свій вибір на конкретній компанії, вчіть і вдосконалюйте англійську. Англійська мова знадобиться вам при влаштуванні на роботу в будь-яку іноземну фірму.
3
Шукайте роботу в великих російських та іноземних компаніях. Великі організації, як правило, мають розгалужену структуру філій та підрозділів, розташованих по регіону або по всій країні. Іноземні компанії зазвичай мають мережу філій по всьому світу. Внесіть в своє резюме інформацію про те, що вас цікавить робота з відрядженнями . Це приверне потенційних роботодавців, готових запропонувати підходящі умови.
4
Додайте своє резюме на основних сайтах, присвячених пошуку роботи. Розсилайте його в організації, що виставляють відповідні вакансії. Навіть якщо привернувши вас компанія не заявляє у відкриту про наймання співробітників, зателефонуйте до відділу кадрів і поцікавтеся, чи можете ви відправити їм резюме. Якщо ви підходящий кандидат, вам подзвонять, як тільки вакансія з'явиться.
5
Деякі професії самі по собі припускають постійне знаходження в дорозі. Це робота провідників, стюардес, водіїв, експедиторів, гідів, матросів і багато інших. Подумайте, може бути, вам цікава саме ця робота.
Зверніть увагу
Будь-яка посада здатна перетворитися з часом в роз'їзну: першокласних фахівців в будь-якій сфері часто запрошують провести перевірки, навчання, тренінги, різного роду аудити за межами рідного міста.