Як оновити системний файл.

Пошкодження системних файлів може виникнути в результаті зараження комп'ютера вірусами, некоректної установки програм та інших збоїв. Для їх відновлення існує кілька способів.
Вам знадобиться
  • - відновлювальний диск
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вставте диск з дистрибутивом встановленої операційної системи в привід вашого комп'ютера, попередньо встановивши завантаження з CD. Після того як у вас з'явиться перший завантажувальний екран, перейдіть в меню диска і виберіть команду для відновлення системи.
2
Далі, слідуючи простим вказівкам меню і скориставшись відновним диском, виконайте оновлення пошкоджених або видалених системних файлів вашої операційної системи. Це зручно в тому випадку, якщо пошкоджені або відсутні файли заважають входу в систему.
3
Скористайтеся утилітою повернення операційної системи до колишнього стану. Для цього відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до стандартних утиліт. Запустіть «Відновлення системи», попередньо завершивши роботу всіх активних на даний момент програм.
4
Оберіть за допомогою кнопок зі стрілками дату створення однієї з точок відновлення - вони могли з'явитися самостійно при установці будь-яких драйверів або утиліт, або ви могли зробити їх самостійно.
5
Оберіть ту, що передувала змінам в системних файлах, і запустіть процес. Зверніть увагу, що всі зроблені зміни в операційній системі за даний період часу відмінятися, а все переміщені файли повернуться в колишні директорії.
6
Створіть на всякий випадок відновлювальний диск для вашої операційної системи, щоб у майбутньому не встановлювати заново Windows. Це робиться за допомогою стандартних засобів вашої операційної системи в меню архівації даних.
7
Найкраще це робити після установки операційної системи і драйверів в робочій конфігурації. Також не створюйте диск відновлення з давно використовуваною операційною системою, що не почистивши попередньо реєстр від непотрібних записів і не видаливши непотрібні програми.
Корисна порада
Періодично створюйте точки відновлення.