Як вибрати горщик для квітки.

Якщо ви вирішили зайнятися вирощуванням кактусів, то особливу увагу приділіть вибору посуду, в якій перебуватиме рослина. В даний час в квіткових магазинах задоволене великий вибір різних горщиків для квітів.
Інструкція
1
Якщо в приміщенні переважає сухе повітря, то найкраще купувати для квітки традиційний пористий глиняний горщик. Великою популярністю в наші дні користуються кольорові паралелепіпеди. Вони виглядають естетично. Режим землі в таких горщиках зазвичай помірний. Крім того, вони можуть довгий час зберігати грунт у вологому стані. Вам не потрібно буде постійно поливати квітку, властивості ґрунту не будуть змінюватися.
2
У продажу ви також можете зустріти пластмасові горщики різних типів. Для вирощування кактусів підходять навіть баночки і коробочки. Багато любителів майструють посуд з полістиролу, оргскла і алюмінієвої фольги. В даному випадку необхідно врахувати, білий полістирол буде швидко бруднитися і жовтіти на сонці. Склеювання оргскла виконується тільки отруйними розчинниками, які завдають великої шкоди здоров'ю людини.
3
Посуд з полістиролу ви можете придбати в магазині. Рекомендується набувати горщики, які пофарбовані в сірі або коричневі тони. Великого поширення набула посуд, що має форму куба. При пересадці рослини в такий посуд необхідно в першу чергу розраховувати обсяг кореневої системи рослини. У міру зростання рослини горщики необхідно міняти на більш об'ємні.
4
Врахуйте, для кактусів не рекомендується використовувати широкий посуд. Справа в тому, що більша ґрунтова поверхня сприяє скорішому випаровуванню вологи, тому виконувати полив вам доведеться частіше. Це може привести до зміни кислотності земельної суміші. Кімнатні кактуси найкраще висаджувати в вузькі горщики, які виконані з полістиролу.
5
Для невеликого кактуса добре підійде виготовлений з алюмінієвої фольги горщик. Таку ж посуд ви можете застосовувати для посадки підщеп, особливо численних перескіопсісов.
Напевно в кожному будинку є кімнатні рослини, які прикрашають інтер'єр кімнати і надають їй більше затишку і домашнього тепла. Але не кожна господиня знає, як правильно садити квітка в горщик. Досить складно давати універсальні рекомендації по посадці кімнатних рослин, так як різні види квітів потребують певного вигляді грунту.
Вам знадобиться
  • - горщик,
  • - дренаж,
  • - грунт,
  • - квітка.
Інструкція
1
Насамперед необхідно правильно підібрати горщик для посадки квітки, він повинен бути трохи більше розміром, ніж попередній (на 3-5 сантиметрів у діаметрі). Якщо ви посадите квітка відразу у великій горщик, це може привести до затримки росту рослини. Найоптимальніший і недорогий варіант - це пластикові горщики, які можна купити в магазині потрібної забарвлення і розміру. Вони дуже легкі, і їх практично неможливо розбити при випадковому падінні горщика. Зверніть увагу на дно купленого горщика, якщо в ньому немає отворів, виконайте їх самостійно за допомогою шила, розжареного над відкритим вогнем.
2
На дно підготовленого горщика укладіть глиняні черепки і будь дренажний шар. Це може бути гравій, керамзит, пластівці стиропора і гранулят глини. В горщиках маленького розміру товщина дренажного шару повинна складати 1-2 сантиметри, у великих горщиках - 5-10 сантиметрів. За пару годин до посадки квітки в новий горщик, полийте його як слід.
3
Наступним етапом є підготовка грунту. На сьогоднішній день в квіткових магазинах можна купити готову суміш, приготовлену для певного виду кімнатних рослин. В неї вже входять необхідні мінерали і добрива, які сприятливо впливають на ріст квітів, до того ж, в ній не міститься шкідливих домішок і сміття. Завдяки такому грунті вашим кімнатним квітам довгий час не буде потрібно підгодівля.
4
На шар гравію насипте невелику кількість підготовленого грунту, в центр посадите квітка , куплений в магазині або подарований друзями. Підсипте землю і трохи ущільніть. Зверху можете прикрасити рослина, укладіть красиві камінці по краю горщика або посипте поверхню ґрунту кольоровим дренажем.
5
Залежно від виду квітки, він вимагає певний догляд та полив. Дізнайтеся про це при покупці рослини. Якщо воно любить велику кількість вологості, обприскуйте його періодично з пульверизатора. Протирайте велике листя злегка вологою губкою, якщо це допустимо для даного квітки.