Як вибрати велотренажер для дому.

Більшість людей не мають вільного часу для активного відпочинку або ранкової пробіжки. Офісна робота, постійні пробки сприяють поганого самопочуття, набору маси тіла. Найбільш простим виходом вважається покупка велотренажера. Велотренажер, встановлений у вас вдома, дозволить вам всього лише за 15-20 хвилин в день скинути зайву вагу, поліпшити роботу серця і привести в тонус м'язи. Для того щоб правильно вибрати тренажер, ви повинні знати наступні характеристики.
Інструкція
1
Спосіб кріплення сидіння буває двох видів: горизонтальним і вертикальним. Горизонтальні велотренажери підходять для тих людей, у кого є проблеми зі спиною і небажана велике навантаження на хребет. Вертикальні велотренажери в основному вибираються для фітнесу.
2
Система гальмування може бути механічною, магнітної або электромагнитной.Механические велотренажери вважаються найдоступнішими, але в теж час вони мають найменшу зносостійкість, виробляють більше шуму і володіють мінімальною кількістю функцій. Принцип дії таких тренажерів полягає в зміні напруги ременя, який знаходиться всередині велотренажера.Магнітная система є найбільш сучасною і якісною. В тренажер вбудований регулятор навантаження, який змінює відстань між магнітом і маховиком. Такі велотренажери оптимальні для дому, так як вони володіють середньою ціною, поліпшеним дизайном і комп'ютером, який має масу функцій.Електромагнітние велотренажери оснащені комп'ютером, який самостійно регулює навантаження, відповідно до обраної вами програмою.
3
Також досить важливим пунктом вважається наявність вбудованого комп'ютера. Найпростіший комп'ютер повинен відображати час, швидкість, дистанцію і витрата калорій. Складніші комп'ютери можуть відображати інформацію про пульс. Ця функція дуже важлива, так як вона дозволяє контролювати навантаження на велотренажері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HPvuqNQK2Ow