Як осветляться перекисом.

Іноді природа нагороджує жінок зовсім не тим кольором волосся, який їм хотілося б бачити. Світлі локони були модними у всі часи. Нічого не змінилося і сьогодні - величезна кількість жінок хочуть зробити своє волосся золотистими і сяючими. На щастя, сучасним перукарям відомі методи, які допомагають освітлити шевелюру досить швидко і практично без наслідків.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - рідке мило;
  • - нашатирний спирт (або бікарбонат амонію).
Інструкція
1
З цією метою використовується розчин перекису водню. У більшості випадків його концентрація становить 8-12%. Кожен перукар користується своєю методикою, але є ряд рекомендацій, які допоможуть вам освітлити волосся самостійно. Перше, що слід пам'ятати - волосся перед фарбуванням повинні бути покриті природним жиром. Якщо ви запланували освітлювання, щось не мийте голову хоча б 3 дні перед процедурою.
2
Далі потрібно приготувати розчин. Сама перекис водню не може освітлити волосся, так як реакція її розпаду йде занадто повільно. Саме тому в розчин потрібно додати і стимулятор реакції. Ним може бути нашатирний спирт, але в більшості випадків використовують бікарбонат амонію, так як він дає природний відтінок і менш небезпечний для структури волоса. На кожен мілілітр перекису має припадати по одній краплі стимулятора. Також в суміш додайте рідке мило.
3
Для початку проведіть тест на реакцію організму. Для цього нанесіть суміш на шкіру за вухом і почекайте дві хвилини. Якщо все нормально, то сумішшю можна обробляти і волосся.
4
Пам'ятайте, що не можна освітлювати волосся, якщо перед цим ви користувалися фарбою із вмістом металів. Вони значно прискорюють реакцію, температура волосся сильно піднімається аж до загоряння. Саме тому перед початком нанесення розчину перевірте його дію на одній маленькій прядки. Якщо все нормально, то можете наносити освітлювач на всю іншу масу волосся.
5
Тепер ретельно розчешіть волосся і спеціальним пензликом або ватяним тампоном починайте наносити рідина на волосся, починаючи з коренів. Суміш тримайте на волоссі стільки часу, скільки необхідно для досягнення необхідного кольору волосся.
6
Змивайте засіб з волосся за допомогою нелужного мила. Вода повинна бути теплою, але не гарячою.
Корисна порада
Хоча процедура освітлення волосся досить проста, її все ж рекомендується проводити в кабінеті досвідченого перукаря. Справа в тому, що невміле і неправильне використання перекису водню може сильно обпалити волосся і змінити їх структуру.