Як вибрати вбудовувану плиту.

В ідеальній кухні всі члени сім'ї відчувають себе комфортно. Кухонні меблі та побутова техніка обов'язково повинні гармоніювати між собою. Вибору такої техніки потрібно приділити особливу увагу.
Інструкція
1
У сучасній кухні обов'язково повинна бути встановлена вбудована кухонна плита. Вона складається з двох частин: духової шафи і варильної поверхні. При виборі кухонної плити особливу увагу слід приділити об'єму шафи для випікання. У великій духовці можна готувати великі порції страв. Їх можна оснастити грилем, рожном і іншими подібними пристроями. Містка духовка буде зручна для великих сімей, які часто приймають гостей.
2
При виборі духової шафи в першу чергу зверніть увагу на його основні функціональні характеристики, безпека, надійність і довговічність. Духова шафа повинен бути зручний у користуванні. Він повинен бути простий в управлінні і прибиранні. Така шафа повинен бути розташований таким чином, щоб господиня могла без проблем контролювати процес приготування їжі. Вбудована техніка має стандартні розміри, які зазвичай збігаються з розмірами врізок в меблевих шафах. Ви можете встановити духову шафу під варильною поверхнею або ж окремо від неї.
3
Існують також і залежні духові шафи. Вони мають загальне управління з варильною поверхнею. Ручки і прилади управління зазвичай розташовані на духовій шафі.
4
У магазинах ви можете зустріти газові, електричні та газоелектричні духові шафи. Існують фірми, які випускають варильні панелі і духовки на замовлення. Такі побутові прилади можуть бути використані в ексклюзивних кухнях, меблі в яких виготовлялася на замовлення. Велика частка вбудовуваних духовок припадає на електричні моделі. Ці моделі можна використовувати навіть на дачі або в заміському будинку.