Як відкрити спортивний зал.

Спортивних залів в сучасному мегаполісі не може бути багато - найбільше люди цінують можливість підтримувати хорошу фізичну форму, не відходячи далеко від місця свого проживання, а отже, навіть кілька багатоповерхових будинків поблизу від знову відкрився фітнес-клубу вже швидше за все забезпечать йому достатній приплив відвідувачів.
Вам знадобиться
  • - приміщення на першому поверсі площею 100-200 квадратних метрів;
  • - реєстрація ІП, дозволу від пожежної інспекції та Росспоживнагляду;
  • - комплект спортивного обладнання, професійно монтованої, з можливістю гарантійного обслуговування;
  • - 2-3 тренера, що працюють за системою погодинної оплати.
Інструкція
1
Почніть з пошуку відповідного для невеликого спортивного залу приміщення, попередньо добре вивчивши побут і звичаї жителів обраного вами району. Якщо серед них переважають молоді сім'ї, які ведуть активний спосіб життя, а жодного спортивного клубу поблизу ще немає, то місце, безсумнівно, вибрано вдало. Мінімальна площа, необхідна для обладнання спортзалу - 100 квадратних метрів, але краще, якщо є можливість, орендувати приміщення рази в два більше.
2
Зареєструйте своє починання, коли місце і приміщення для спортивного клубу вже підібрано - достатньо просто оформити індивідуальне підприємництво. Обов'язкового ліцензування для фітнес-клубу не потрібно, але з пожежною інспекцією та Росспоживнаглядом зіткнутися доведеться - узгодити з ними обладнання закладу необхідно навіть на декількох етапах підготовки центру до відкриття.
3
Замовте обладнання для свого спортивного залу, орієнтуючись насамперед на його якість, так як хороші тренажери - прямий запорука успіху і процвітання вашого клубу. Постарайтеся домовитися з постачальником устаткування про кваліфікованому монтажі тренажерів та їх подальшому гарантійному обслуговуванні. Закупівля тренажерів на старті вашого клубу стане найбільш витратною статтею, економити же на придбанні обладнання можна ні в якому разі.
4
Організуйте пошук кваліфікованого персоналу для свого фітнес-центру - серед безлічі тренерів знайти дійсно досвідчених і кваліфікованих не так просто. Намагайтеся приймати інструкторів на роботу за рекомендаціями, а згодом проводите серед своїх клієнтів опитування, визначаючи ступінь їхньої задоволеності рівнем майстерності того чи іншого фахівця. Підібрати адміністратора для спортивного клубу значно простіше, а на перших порах краще взагалі взяти цю роль на себе.
Корисна порада
Намагайтеся з часом розширювати спектр послуг, що надаються в вашому закладі - обладнайте в клубі солярій, масажний кабінет, міні-перукарню з манікюром.Заключайте договір про оренду тільки на тривалий термін, не погоджуючись з пропозицією власника приміщення орендувати площу на рік , а потім продовжує термін оренди - відмовити вам власник зможе практично в будь-який момент, якщо його плани зміняться.