Як знайти хорошого стиліста.

Стиліст - модна і затребувана професія, яка користується успіхом на ринку праці. З цієї ж причини існує велике число профільних курсів, що дають надію слухачам навчитися азам ремесла. Однак володіння заповітними «корочками» не дає гарантію того, що перед вами знаходиться хороший фахівець.
Інструкція
1
Перевірте наявність рекомендацій. З їх допомогою ви зможете оцінити професійний рівень і майстерність, а також дізнатися іншу важливу інформацію про кандидата. Якщо будь-хто з ваших друзів, знайомих або колег коли-небудь користувався послугами спеціаліста і залишився задоволений його роботою, то краще звернутися за допомогою до перевіреного стиліста. У разі відсутності такої можливості знайти його можна через: - професійні студії; - інтернет-спільноти; - розміщення оголошення на сайтах з пошуку роботи.
2
Обов'язково подивіться перелік проектів, в яких був задіяний потенційний партнер. Це дозволить вам скласти найбільш повне уявлення про фахівця. Один з вірних прийомів в пошуку професіонала - знайти виконавця вподобаного вам проекту.
3
Про професіоналізм стиліста багато чого скажуть роботи, представлені в портфоліо. Тут важливо і якість, і кількість. Як правило, в портфель йдуть тільки ті проекти, які є предметом гордості. І якщо їх не так багато, то або перед вами молодий і недосвідчений фахівець, або людина, яка рідко виконує свою роботу на належному рівні. На всякий випадок, попросіть кандидата надати якомога більше робіт для демонстрації.
4
Після попередньої заочної оцінки фахівця зустріньтеся з ним особисто. Приготуйте нескладне практичне завдання на 15 хвилин часу. Воно допоможе оцінити рівень майстерності стиліста і подивитися на те, як він поведеться при виникненні стресовій ситуації.
5
Зверніть увагу на особистісні якості фахівця, особливо якщо ви маєте намір з ним довго і щільно працювати. Важливо, щоб це проведення часу було максимально комфортним. Подивіться, чи приходить вчасно стиліст, чи цікавий він в спілкуванні, чи впевнений у своїх силах, чи зацікавлений в майбутній роботі і т.п. Якщо все влаштовує, можна сміливо пропонувати сотруднічество.Только комплексна оцінка дозволить вам знайти дійсно хорошого фахівця.