Як знайти незбережені файли.

Деякі файли, які ми не зберігали вручну на комп'ютері, доступні для відкриття з жорсткого диска. У більшості випадків таке трапляється при їх створенні певними програмами, які передбачають періодичне створення резервних копій.
Інструкція
1
Якщо ви відкривали будь-якої завантажений з інтернету файл для перегляду і тепер, чи не зберігши його, не можете знайти його заново, перевірте папку Temp, яка знаходиться в наступній директорії: C:/Documents and Settings/Username/Local Settings/Temp. У ній містяться всі тимчасові файли , які ви використовували в процесі роботи з браузером протягом певного періоду часу, встановленого вами в настройках браузера. Найкраще встановіть в налаштуваннях ручний режим очищення даних папок, щоб надалі не втрачати інформацію.
2
Якщо ви не зберегли документ в Microsoft Office, скористайтеся функцією відновлення раніше редагованих файлів. Це робиться завдяки тому, що системою передбачено періодичне автосохранение документів. Відкрийте програми MS Office, якій виконувалося редагування, після чого виберіть пункт відновлення незбережених документів (або книг в Excel).
3
Для перегляду незбережених редагованих в інших програмах різних файлів перевірте меню використовуваного програмного забезпечення на наявність функції відновлення незбережених даних. Також перевірте папки тимчасового зберігання даних, які можуть знаходитися в меню Application Data на вашому локальному диску, попередньо включивши видимість прихованих елементів системи в меню «Властивості папки» в панелі управління комп'ютером.
4
У випадку якщо ви не можете знайти резервних копій редагованих незбережених даних, зробіть пошук по локальному диску вашого комп'ютера за назвою файлу, при цьому включивши розширені параметри для сканування системних папок і прихованих елементів системи. Не забудьте вказати приблизну дату створення вашого файлу. Також вкажіть ім'я, яке присвоюється новим файлам в використовуваної вами програмі за замовчуванням.
Корисна порада
Періодично виконуйте збереження редагованих файлів і користуйтеся джерелом безперебійного живлення.